Hip Hop Magazín

Hudba

Aesop Rock vydal nový sólo projekt Integrated Tech Solutions

13.11.2023

Aesop Rock vydal nový sólo projekt Integrated Tech Solutions

O tom, že New York vychoval jedny z nejlepších rapperů od samotného vzniku žánru před 50 lety, zajisté není pochyb. Jedním z těchto jmen, je podle našeho úsudku i sedmačtyřiceti letý umělec Aesop Rock, který se do popředí scény dostal na konci 90. let. Nyní má na kontě zhruba 15 plnohodnotných projektů a plně věříme, že se nejedná o finální číslo. Slyšeli jste už letošní listopadovou desku Integrated Tech Solutions?

Kreativita a lyrika. Tyto vlastnosti byly, jsou a budou vždy Aesopovy nejsilnější stránky. Žádná výjimka se nekoná ani u nejnovějšího projektu Integrated Tech Solutions.

ITS je již 15. Rockovým projektem. Ze všech doposud vydaných lze říci, že se jedná o nejkoncepčnější album jeho kariéry.  Těšit se můžete z 18ti skladeb, které vás při kompletním poslechu oberou (myšleno v dobrém) zhruba o hodinu svého času.

Poprvé jste se mohli naladit na hudební vlnu desku už v polovině září a to hlavním singlem Mindful Solutionism. Následně přišli další dvě lákadla By The River a Infinity Fill Goose Down. Od 10. listopadu je však deska volně dostupná celá a to na všech streamovacích platformách. Přejeme příjemný poslech a za váš názor budeme rádi.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.