Hip Hop Magazín

Hudba

Dobré zprávy okolo odsouzeného rappera Karla pokračují. Už si zaregistroval novinku TICHO?

13.11.2023

Dobré zprávy okolo odsouzeného rappera Karla pokračují. Už si zaregistroval novinku TICHO?

Je reálné dočkat se dobrých zpráv z vězení i když nejde o předčasné propuštění? V případě odsouzeného rappera Karla ano! Dvě alba během výkonu trestu? To už víme a netrpělivě čekáme na samotný výsledek. Co tu máme dále? 

Pozitivní zprávy okolo rappera Karla pokračují. Rodák z Lučence měl patrně další koncert za zdmi věznice. Tento byl však o něco speciálnější. Společně s odsouzeným totiž vystoupil i rapper Separ, kterého na výletu za Karlem podpořila i dvojice Smart a Osťo. Separ byl pozván zaměstnankyní věznice, přesněji vychovatelkou Karla na společné vystoupení, bohužel vše muselo proběhnout bez záznamu. 

Pozadu nezůstali ani jeho parťáci z labelu Milion Plus, kteří připravili speciální merch s názvem FREE KARLO. Máš zájem ulovit si svůj kousek? Nabíhej na stránky www.milionplus.cz. Veškerý zisk z prodeje putuje samozřejmě na podporu Karla.

A do třetice všeho dobrého, si konečně můžeme poslechnout i novou hudbu. Mezi živé se totiž před pár dny dostala Karlova novinka s názvem TICHO, ve které se mimo jiné objevila i dvojice hostů Hasan a Koky. Skladbu najdete samozřejmě na všech streamovacích službách. Přejeme příjemný poslech.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Milion Plus (@milionplus)

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.