Hip Hop Magazín

Párty

Americká rapová legenda La Coka Nostra míří do Prahy

18.6.2019

Americká rapová legenda La Coka Nostra míří do Prahy

La Coka Nostra aneb značka, které můžete důvěřovat se vrací do Prahy. Legendární rapová sestava z východního pobřeží USA zavítá na konci léta opět do pražského klubu Rock Café. Koncert proběhne 30. srpna 2019, vstupenky za cenu 450 Kč + poplatky jsou k dostání přímo v klubu nebo na serveru GoOut.


Když se (nejen) v rapové komunitě řeknou jména jako Danny Boy, Ill Bill nebo Slaine, nejednomu fanouškovi nabíhá husí kůže a je jasné, že se nemluví o nikom jiném než o partě La Coka Nostra. Tahle hudební sestava, která se neplánovaně zformovala již před 15 lety, je jasným důkazem, že ty nejlepší věci vznikají samovolně. Jména propojená s kultovními sestavami jako House of Pain nebo třeba Limp Bizkit jsou již sama o sobě zárukou nezapomenutelného hudebního zážitku.

Kapela za svou dlouhodobou historii nasázela řadu hitů. Právě s repertoárem, který slibuje průřez celou jejich hudební minulostí zavítají do Prahy, a to ve stejné sestavě jako v loňském roce (Slaine, Ill Bill, Danny Boy, DJ Eclipse). Koncert proběhne 30. srpna 2019 v klubu Rock Café a bude tak perfektní hip hopovou tečkou na konci léta.

Vstupenky jsou k dostání za předprodejovou cenu 450 Kč + poplatky přímo v klubu (út-pá 16-21, so 17-21), nebo na serveru GoOut.

► Facebook event ◄


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.