Hip Hop Magazín

Hudba

AMK a True Gabe představují netradiční spolupráci. Singl 300 metrů vznikl spojením dvou tracků 

20.6.2022

AMK a True Gabe představují netradiční spolupráci. Singl 300 metrů vznikl spojením dvou tracků 

Dvě výrazná jména současné mladé rappové scény vydávají další společný track. Po singlu Dokud to dává, na kterém spolupracovali se zpěvákem Adamem Mišíkem, představují AMK a True Gabe banger 300 metrů. Ten vznikal ale velmi netradičně, a to spojením dvou na sobě nezávislých písní.  

Alex Mikulecký, známý jako AMK, je mladý talent, kterému kritici předpovídají velkou budoucnost. Do širšího povědomí se zapsal hlavně svým přímočarým projevem, který dostal naplno prostor v nejnovějším albu 11 Scars. Debut má na svém kontě i True Gabe. Vulture Culture je jasný důkazem, že se český rapper nebojí vkročit do neprobádaných vod alternativního soundu.  

Oba umělci pracovali nezávisle na sobě na nových singlech. Když si navzájem tracky pouštěli, zastavili se nad tím, že pokud by své sloky spojili, mohlo by vzniknout něco mnohem lepšího. Vznikl tak zbrusu nový singl 300 metrů s videoklipem od téměř dvorního videomakera Vladimíra Luthy, ve kterém si oba rappeři například i zadriftují nebo se proletí v letadle.  


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.