Hip Hop Magazín

Graffiti Hudba Párty

Morava pyčo má na svědomí nový graffiti časopis! Kdy, kde a s kým se bude křtít?

20.6.2022

Morava pyčo má na svědomí nový graffiti časopis! Kdy, kde a s kým se bude křtít?

Hledáš plán na víkend a stále tápeš? Baví tě graffiti na legální ploše bez stresu z houkaček a modrých světel? Dal by jsi si naživo koncert Pio Squad? Pak pojeď v sobotu 25.6. do Břeclavi.

Od 10 hodiny dopolední na zóně v Poštorné startuje tradiční graffiti jam. O hudební doprovod se postarají Djs Rowes, Zdenyzden a Aliamigo. Na místě možné bude zakoupit barvy z mobilního Pantograff shopu, stačí ti sebou tedy jen svačina a repelent.

Večer se zábava stěhuje do centra Břeclavi do klubu Piksla, kde na after party zahrají poprvé v tomto městě Pio Squad s Djem Zahym za zády. Těšit se můžete na průřez tvorbou kapely včetně horkých novinek z Eurodelova čerstvého alba.

Před Pio Squad vystoupí Eztek, který v premiéře představí nový klip. Zahraje také Dj Holub, chábr z crew Valtická strela. Během dne na graff jamu bude možnost koupit nový Morawa pyčo magazín, jenž bude večer na párty slavnostně pokřtěn. Magazín obsahuje na 132 stranách selekci fotek z let 2018-2021 se zaměřením na Lont crew. To je spousta lákadel! 25.6. se vidíme v Břeclavi.

MRWPČ NIGHT #8/ PIO SQUAD na Piksle

https://www.facebook.com/events/1049789588963392/


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.