Hip Hop Magazín

Hudba

Autor hitu Shake Ya Azz, rapper Mystikal byl obviněn z únosu a znásilnění

20.9.2017

Autor hitu Shake Ya Azz, rapper Mystikal byl obviněn z únosu a znásilnění

Minulý měsíc proběhla zámořskými zpravodajskými servery  informace o tom, že se rapper Mystikal, který oslaví pozítří své 47. narozeniny, sám a dobrovolně přihlásil policii, aby vyvrátil podezření z jeho údajného podílu na sexuálním útoku. Vše se mělo odehrát v říjnu 2016 během jeho turné Southern Hip Hop a sexuálního útoku se měl dopustit spolu se svým kumpánem Averweonem Holmanem, který byl zatčen již před měsícem.

Sám toto své dobrovolné přihlášení policii komentoval slovy: „to get this business reconciled, get this behind me, man” a předpokládal, že se tedy očistí. Včera 19. září ho však soudní porota v Caddo obvinila z únosu a znásilnění prvního stupně a toto obvinění podložila důkazy v podobě vzorku DNA, který byl zajištěn na místě útoku. Kauce na propuštění z vazby, než se uskuteční soud, byla stanovena na 3 miliony dolarů.

Vyhlídky jsou však pro Mystikala velice špatné, jelikož si v minulosti již odseděl 6 let za vydírání a sexuální delikty z roku 2003 a také mu byla následně předepsána povinná ústavní léčba pro sexuální delikventy, k čemuž soud určitě bude přihlížet. K soudnímu líčení by mělo dojít na konci roku.

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.