Hip Hop Magazín

Hudba

Brno na návštěvě v Praze? Už 17.03. v klubu Napalm! Line up akce Freestyle Homies Night zdobí Tafrob

12.3.2023

Brno na návštěvě v Praze? Už 17.03. v klubu Napalm! Line up akce Freestyle Homies Night zdobí Tafrob

 

Brno v Praze? Nelžeme… Už 17.03. dorazí do klubu Napalm brněnská legenda Tafrob, kterému bude krýt záda DJ Chocolatic. Od poslední show v Praze jsou to 4 roky, takže se máte na co těšit. Tafrobův striktní diktát a Chocolaticův djský um vám rozproudí krev v žilách. 

 

 

Pořadatelé si pro vás klasicky připravili i BATTLE RAP o ceny – vítěz si odnese 3 000 ,- od samotného klubu Napalm + poukaz na 1 hod. nahrávání, mix a master ve studiu EXILE RECORDS. Registrace na Battle Rap je zdarma na místě nebo na události. Battle bude rozdělen na 2 části a hodnotit ho bude tříčlenná porota.

DJ BA2S a DJ ALARM budou servírovat originální pecky a starat se o beaty na OPEN MIC a BATTLE. Po delší odmlce se předvede také JONYTYP BEATBOX, který bude dělat rapperům beatboxový doprovod. Klasikou už se stala i SKETCH SESSION (volné téma, papíry a tužky budou k dispozici). Aby toho nebylo málo, organizátoři MC NOSE a SEWERSKY slaví narozeniny a největší dárek pro ně bude vaše účast Homies.

 

 

Orientační FHN Line Up:

19:00 DJS
20:30 DJS x OPEN MIC x BEATBOX
21:30 BATTLE RAP – 1.KOLO
22:30 JONYTYP BEATBOX
22:45 TAFROB a DJ CHOCOLATIC
23:45 BATTLE RAP – 2.KOLO/FINÁLE
00:30 DJS x OPEN MIC
01:30 DJS

TAFROB – je český rapper pocházející z Brna. Do povědomí posluchačů se dostal především díky svému umění ve freestylu. Na kontě má spoustu vyhraných freestyle battlů. Začínal ve skupině ZLOMENEJ WAZ, která vznikla v roce 1998 ve složení Tafrob, Jiří Walker a Koďa. Později do skupiny vstoupil DJ Maztah a odešel Koďa a skupina se přejmenovala na ZW CIRKUS. V roce 2004 skupina vydala vinyl singl Já bych si přál / Obě strany mince. Již za pár let slavil první úspěchy na poli freestyle battlů. Po prvním vyhraném souboji na jednom z prvních freestyle contestů na akcích Foundation následovala celá řada vítězství, korunovaná ziskem trofeje pro vítěze na Foundation finále. Dodnes je považován za jednoho z nejoriginálnějších MCs v historii českých a slovenských freestyle rap battlů. V roce 2006 Tafrob vydává singl Nuda v Brně. Dlouho očekávané debutové album Není co ztratit přichází v roce 2007, na kterém hostuje např. slovenská skupina Moja Reč nebo rapper Jay Diesel. V roce 2009 přichází Sup, druhé album je otevřenější a více osobnější a Tafrob si udržuje vybudovanou pozici a nachází nové fanoušky. S Jay Diselem v roce 2012 vydal EP Už to pal. Rok na to vyšla třetí sólová deska Krásný ztráty. V roce 2015 vydal Tafrob a Dj Opia album Katakomby. Rok 2018 album Není co ztratit 2. A jeho zatím poslední album Maraton vyšlo v roce 2022. Mezi tím vyšlo i pár singlů a spoluprací.

 

 

FHN / TAFROB & DJ CHOCOLATIC / BATTLE RAP O 3K + NAHRÁVÁNÍ V EXILE RECORDS / OPEN MIC/SKETCH SESSION

https://www.facebook.com/events/1331681124046068/

 

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.