Hip Hop Magazín

Hudba Novinky Video

Čekali jste v „HOW HIGH 2“ obsazení ve stylu Method Man a Redman? Nejste sami. Realita je ovšem jiná!

9.4.2019

Čekali jste v „HOW HIGH 2“ obsazení ve stylu Method Man a Redman? Nejste sami. Realita je ovšem jiná!

Před pár dny vyšel oficiální trailer na 20 let očekávané pokračování kultovní huličské komedie „How High“. Není nikdo (z fanoušků HipHopStage), koho by původní film nezaujal a kdo by se tolik netěšil na druhé pokračování. Ovšem nejen pro nás je nový trailer velkým zklamáním! Již minulý rok proletěl internetem plakát na druhý díl, ze kterého bylo zřejmé, že se opět můžeme těšit na legendární duo Red & Meth.

Ovšem realita je taková, že tyto dva mazáky v How High 2 vystřídá jiné duo. Duo které by si ani jeden z nás nedokázal představit v tom nejhorším béčkovém filmu a to: Lil Yachty a D.C. Young Fly… 

Vážně? Existuje tolik rappových dvojcí i v dnešní době, které by bylo stále lepší obsadit než tyto dva „mumble“ mladíky. Spojujete si snad tyto dva s kilogramy marihuany či s dobrou rappovou muzikou? O tom snad původní How High bylo, ale jak to vypadá nabralo nečekaných rotací. Film vyjde pod produkcí MTV a podle všeho by měl mít premiéru 20.4. (jak originální). Možná nás tento snímek překvapí a možná splní očekávání toho nejhoršího. Přesvědčte se sami shlédnutím oficiálního traileru.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.