Hip Hop Magazín

Hudba

„Chuligáni vždycky s vámi.“ Chacharski, Pretorian a El Bajto se opět hlásí o slovo

4.10.2023

„Chuligáni vždycky s vámi.“ Chacharski, Pretorian a El Bajto se opět hlásí o slovo

Zlaté desky, skoro 10 miliónů zhlédnutí a velká pochvala od fanoušků fotbalového týmu Baník Ostrava. Přesně těmito slovy jde v kostce shrnout úspěšný videosingl CHULIGÁNI Z BAZALŮ od trojice Chacharski, Pretorian a El Bajto. Co takhle si po necelých 4 letech dát druhé pokračování?

Chuligáni z bazalů 2 jsou venku a věřte, že to není vše! Kluci totiž zároveň slibují i novou společnou desku, která ponese název 100 let na Slezské a vyjde ještě letos 13.12. Co to datum? Náhoda? Dodejte za čísla písmena z abecedy a do komentářů se s námi podělte co vám vyšlo.

Na své si zde přijdou především fanoušci specifického ostravského rapu a jednotlivci zajímající se o svět fotbalových chuligánů a ultras. O tom, že „stavební kámen“ bude fotbalový klub Baník Ostrava není pochyb.

Tak jako celý projekt tak i nová skladba byla nahrána v ostravském PornoSound Records studiu, kde prošla rukama Rakla Rukona (COTIJE). O následující mastering se postaral hip hopovému publiku na tuzemské scéně velmi dobře známý DJ Bussy. Vizuální třešničku této vlaštovce nasadil Jakub Dluhoš (http://www.addjack.cz).


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.