Hip Hop Magazín

Hudba

Suge Knight cítí příložetost a říká, že si zaslouží podmínečné propuštění.

5.10.2023

Suge Knight cítí příložetost a říká, že si zaslouží podmínečné propuštění.

V posledních dnech se na přední místa mediálního prostoru opět dostává případ vraždy Tupaca Shakura, kdy došlo k obvinění šedesátiletého člena kalifornského gangu South Side Compton Crips „Duane Keith Davis“ známy také jako Keefe D, o čemž jsme psali zde.

Příležitost vycítil také osmapadesátiletý Suge Knight, který onoho osudného dne jel ve stejném vozidle s Tupacem a který se také vyjádřil k nedávnému zatčení a obvinění domnělého pachatele Keefeho D, o čemž jsme psali zde.

Nyní to vypadá, že chce Suge Knight šanci vytěžit na maximum a nejlépe ji přetavit v jeho podmínečné propuštění. Proto také promluvil o svém případu a v rozhovoru pro AllHipHop, ve kterém řekl, že během jeho procesu byla několika způsoby porušena jeho práva jako obžalovaného.

Prý se nemohl dostatečně bránit a kdyby mu to umožnili, tak by případ vyhrál. Nyní chce Suge udělat obchod a pokud bude podmínečně propuštěn odpustí úřadům tyto chyby. Zda by součástí dohody byla i nějaká další nabídka, například svědectví v případě Tupacovi vraždy zatím není jasné, ale není to vyloučené.

Co se týče jeho pobytu za mřížemi, tak k celému incidentu došlo 29. ledna 2015 během natáčení životopisného snímku Straight Outta Compton o americké rapové kapele N.W.A, na jejímž rozpadu měl Suge Knight nemalý podíl.

V tomto filmu je nelichotivě vyobrazena také postava Suge Knighta a právě to bylo důvodem proč onoho dne přijel Suge Knight na natáčení filmu, který šel na podzim stejného roku do kin. Suge údajně vtrhl na natáčení a dožadoval se úpravy scénáře v jeho prospěch.

Terry Carter (spoluzakaldatel Heavyweight Records a Sugův dřívější přítel) a filmař Cle Sloan odmítli přistoupit na Sugovi návrhy a vzhledem k jeho agresivnímu chování ho nechali z místa natáčení vyhodit.
Později šli oba muži společně s dalšími lidmi z filmového štábu do místního faastfoodu na oběd.

Suge Knight je pronásledoval až na toto místo a zde došlo k další hádce. Konflikt se přesunul před restauraci a následně měla být na Suga vytažena zbraň a on v reakci na tuto situaci nejprve srazil Cle Sloana a následně přejel Terryho Cartera.

Terry Carter byl na místě mrtvý a Cle Sloan skončil s vážným zraněním nohy a hlavy v nemocnici. Suge Knight se dalšího rána přišel přihlásit na policejní stanici, kde byl okamžitě zatčen a uvalen do vazby s obviněním z vraždy.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.