Hip Hop Magazín

Hudba Párty

Závan australského hip-hopu se prožene Prahou

7.4.2023

Závan australského hip-hopu se prožene Prahou

Často slýcháme vzlyk, že se v Čechách málo objevují nové tváře. Teď přišla chvíle, kdy k nám jedna zajímavá osobnost zavítá, takže si otevřete diáře a pište si: 26. 5. 2023, Café v Lese – Complete.

Z rodného Perthu vyráží na turné rapper Sheldon Elvin, lépe známý jako Complete. Ve světě si získal pozornost statisíců fanoušků pro své procítěné texty, které vyjadřují jeho autentické pocity. Complete totiž svou tvorbu prvotně využíval čistě jako vyrovnávací mechanismus pro své duševní onemocnění a někdejší drogové závislosti. Díky tomu je velká část jeho repertoáru vážná, věnující se hlubokým myšlenkám, ale přesto mu nechybí ani smysl pro humor.

Mezi jeho nejznámější skladby patří nesporně například Bloodstained Nikes, která takřka odstartovala jeho kariéru, ale byla to jeho nedávno pozlacená skladba Jordan, která jej uvedla v širší pozornost i v zahraničí.

Právě tento rapper se nás chystá navštívit 26. května v doprovodu australského kamaráda s pseudonymem OMAC a kanadského MC Kryple. Tuto show má na triku agentura Live Nation a právě tam si můžeš koupit lístky z první ruky. Chceš je hned? Klikni sem!


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.