Hip Hop Magazín

Móda

Dalyb, Ríša Zelinka a Laris na catwalku? Welcome to Club Originals.Nenech si ujít adidas Originals show na pražském Fashion Weeku

7.4.2023

Dalyb, Ríša Zelinka a Laris na catwalku? Welcome to Club Originals.Nenech si ujít adidas Originals show na pražském Fashion Weeku

Co mají společného designér šperků Ondřej stára, stylista Zdeněk Marek, choreografka Silva Ravas, producent Radim Vychopeň, light designer Jozef Čabo a art directorka Veronika Donutková? Ti všichni patří mezi crew Club Originals a podílí na první adidas Originals show v České republice v rámci letošního Fashion Weeku. Ta rozhodně nebude klasickou přehlídkou, ale unikátní show, kde se přesvědčíte, že adidas na Fashion Week patří.

Poprvé v historii se adidas Originals představí v rámci MBPFW. High a street fashion se tak konečně sejdou na přehlídkovém mole. Uvidíte looky a siluety ikonických tenisek stylizované zcela jinak, v duchu spojení nostalgie a budoucnosti, a showcase originality z pohledu netradičního castingu i stylingu. Doplněné budou o novou exkluzivní limitovanou edici šperků od Ondřeje Stáry, která vznikne pro účely této módní přehlídky. To celé v Art direkci Veroniky Donutkové a Zdeňka Marka.

Mezi modely se objeví např. art directorka Esquire Káťa Olexová, skejťák Ríša Zelinka, slovenská zpěvačka Laris Diam či raper a producent Dalyb, který půjde svůj první catwalk v životě. Navíc exkluzivně pro tuto show připravuje Dalyb i Laris speciální hudební performance – zažijete je jak nikdy předtím. Doplní je modelové z Pure Model Agency a street castingu, který zprodukovala značka adidas, aby zapojila ty, jejichž krevní skupina je právě svět street fashion.

Club Originals není fyzické místo, ale kreativní vibe a spojení talentů, umělců, tvůrců, lidí z různých kultur a subkultur, kteří dokážou společně vytvořit něco unikátního. Je to oslava svobodného originálního a inspirativního ducha, jenž odráží pocit sounáležitosti, sebevyjádření a radosti napříč subkulturami a fashion dědictvím, který inspiruje další generace.

adidas

Sejdeme se v neděli 16. dubna v 21:00 v Chuchli. V rámci show uvidíte limitovanou edici šperků, performance rappera Dalyba a zpěvačky Laris, doražte včas na welcome drink.
Vstupenky na adidas Originals show jsou k dostání goout.cz.

Welcome to Club Originals
adidas Originals show x MBPFW
16. 04. 2023
21:00
Chuchle Arena Praha


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.