Hip Hop Magazín

Hudba

Diddy i nadále pod palbou, vrací klíč od New Yorku, usvědčen z užívání drog

16.6.2024

Diddy i nadále pod palbou, vrací klíč od New Yorku, usvědčen z užívání drog

Jeden z největších magnátů rapového průmyslu Sean ´Diddy´ Combs prožívá velmi těžké období. Po té co přišla CNN s šokujícím videozáznamem z hotelové kamery, na které je zachycen jak surově mlátí svou dnes jíž bývalou přítelkyni Cassie, dostává další a další políčky na vrub své pověsti.

Naposledy jsme zde psali zde o jeho údajném zapojení do smrti Tupaca Shakura. Nyní přichází další dva šrapnely, jednak musel vrátit čestný klíč od města New York, který si od něj vyžádal starosta města Eric Adams a který obdržel teprve nedávno a to v září roku 2023 a také vyplouvají na povrch zvěsti o jeho užívání drog, které mohou být důvodem jeho agresivního chování.

Promluvil o tom jeho bývalý bodyguard Roger Bonds, který byl mimo jiné i svědkem agresivního chování vůči Cassie. Ten v nedávném rozhovoru pro VladTV promluvil o Diddyho závislosti na drogách. Diddy opakovaně chtěl po svých blízkých, aby pro něho svým jménem objednávali různé léky a svou „tašku na léky“, jak jí sám Diddy říkal, museli nosit všude s sebou, jinak byl malér. Diddy se aktuálně straní veřejnosti a nereaguje ani na dotazy novinářů k jeho kauzám.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.