Hip Hop Magazín

Hudba

DJ Nadja vaří zvostra, pusť si novinku Haf haf vařím blaf

6.12.2021

DJ Nadja vaří zvostra, pusť si novinku Haf haf vařím blaf

Během lockdownu se „rozvařil“ kdekdo, takže se na téma peče a vaří celé Česko podívala logicky zblízka i DJ Nadja – pohledem blondýny s prořízlou pusou a s recepty, které by ji i gastro guru Láďa Hruška záviděl. 

Slovní nadsázka je to, co raperku Nadju definuje na první dobrou. Nebojí se stylizovat a popisovat situace na hranici drsného, až absurdního humoru, přitom přesně a trefně popisuje kolorit dnešní doby. V poslední hitovce Haf, haf, vařím blaf se hemží vtipné narážky na bio stravu říznutou babicovským kečupem. Song baví i po melodické stránce, je svižný a chytlavý a má potenciál stát se hitem rádií i večírků. Při vaření si nebudeš chtít pustit nic jiného, refrén se tě chytne a nepustí. 

Je vidět, že si DJ Nadja vyřádila i při přípravě a natáčení klipu, který se natáčel ve vietnamském obchodním domě Tamda Foods v Ústí nad Labem. Sama zpěvačka to glosovala výstižně: „Když se někdo jmenuje Hůlková, tak má cestu do asijských tržnic a restaurací otevřenou, hůlky nejsou problém.“ A zároveň vzkazuje velké díky šéfovi pražské Sapy panu Vu, který ji s lokací pomohl. A jak vlastně dopadl pejsek Joy, hlavní ingredience nejednoho čínského receptu? Toho si DJ Nadja převlečená v kostýmu pizzy nevedla na rozdíl od muže na vodítku, takže vlastně dobře.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.