Hip Hop Magazín

Móda

Brave the Elements: Nová kolekce z kolaborace PUMA x Helly Hansen

6.12.2021

Brave the Elements: Nová kolekce z kolaborace PUMA x Helly Hansen

Globální sportovní značka PUMA a přední outdoorová značka Helly Hansen se opět spojily, aby vytvořily novou zimní funkční kolekci lifestylového a běžeckého oblečení i obuvi.

 

Společnost Helly Hansen, založená v Norsku před více než 140 lety, se proslavila výrobou nepromokavé výbavy pro námořníky. Nyní je světovým lídrem v oblasti jachtařského a lyžařského vybavení a také prémiového pracovního oblečení. Spolupráce PUMA x HELLY HANSEN pro letošní sezónu se zrodila ze spojení běhu a adaptivních funkcí s ohledem na zimní využití.

 

 

Společně posouvají limity konvenčního designu, jejich kousky vynikají neutrální barevnou paletou a detaily inspirované výkonem. Produkty jako jsou bundy, punčochové kalhoty, boty či batohy jsou navržené pro využití v chladných měsících. Mezi klíčové kusy patří: zimní běžecká trialová bota VOYAGE NITRO Helly Hansen, nebo silniční Velocity NITRO Helly Hansen.

 

Vybrané produkty kolekce budou po Vánocích k dispozici v Bibloo, UrbanSotre, Shooos, Vemzu a Shoes Industries. Celá kolekce pak bude od 4.12. k dostání na www.puma.com.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.