Hip Hop Magazín

Hudba

Dohoda o svědčení mezi vládou USA a Tekashi 6ix9ine potvrzena, soudní dokument odhaluje jeho úlohu v gangu

11.9.2019

Dohoda o svědčení mezi vládou USA a Tekashi 6ix9ine potvrzena, soudní dokument odhaluje jeho úlohu v gangu

To o čem se v poslední době spekulovalo s čím dál jasnějšími obrysy, je nyní definitivně potvrzeno. Tekashiho prokurátoři odhalili dohodu mezi Tekashim 6ix9ine a vládou spojených států amerických o tom, že musí svědčit proti jednotlivcům z gangu Nine Trey Gangsta Blood, aby získal polehčující přístup v jeho vlastním případu. 


 

Na veřejnost se také dostala soudní dokumentace, která popisuje Tekashiho úlohu v gangu a další podrobnosti. Dokument, který získal zpravodajský server TMZ, je adresován vládě od státního zastupitelství a uvádí jak konkrétně bude už v příštím měsíci 6ix9ine svědčit u soudu. Prokurátoři spoléhají na to, že jim Tekashi pomůže usvědčit ostatní obžalované v daném případě. Tekashi zároveň potvrdí svou úlohu v gangu, kterou bylo vydělávání peněz a přerozdělování mezi ostatní členy gangu.

 

tekashi 6ix9ine

Tekashi také bude muset zaujmout jasné stanovisko proti členům svého bývalého gangu, vyjmenovat jména lidí zapojených do údajného zločinu, ke kterému došlo, včetně jeho vlastního únosu a loupeže. Navíc bude odhalovat jednotlivého přezdívky a aliasy členů Nine Trey Gangsta Bloods na sociálních sítích, ale i v textových zprávách. Kromě této identifikace bude muset popsat vlastní úlohu v hlavním případu, v rámci kterého členové gangu Nine Trey Gangsta Bloods čelí obvinění z vraždy. Celý dokument naleznete zde.

 

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.