Hip Hop Magazín

Hudba Párty

Double SWAG Double SWAG Double SWAG, unikátní akce která propojí lokální značky a obchody s večerním mejdanem

7.4.2022

Double SWAG Double SWAG Double SWAG, unikátní akce která propojí lokální značky a obchody s večerním mejdanem

15.4. 2022 v prostoru pražského Divadla X10 proběhne unikátní akce Double SWAG, která propojí lokální značky a obchody s večerním mejdanem, kde proběhne dvojitý křest hudebních nosičů Marata a BELXCHa. Od 14.00 odstartuje v cool prostoru v centru Prahy market, kde se budou prezentovat lokální značky, vintage či second hand obchody nebo domácí steetwear.

 

 

Zpětně se zde pokřtí Maratovo album Heretik, které vyšlo v říjnu roku 2021. Dále se pokřtí nově vznikající mixtape pražského rappera BELXCHa (Social Animal) s názvem Skate Mixtape 4. Křest Marata a BELXCHa podpoří i Sasga nebo KupKodein a těšit se můžete na speciální hosty, které si organizátoři prozatím nechávají jako překvapení. Po koncertu si mohou návštěvníci akce užít mejdanu až do ranního kuropění v podání DJs: Freezer, Frank Flames, Galactic Donuts, Come4you, Gunlock, Zacotěplatim.

 

 

V pátek 15.dubna si máš tedy možnost vychutnat nejen řádný rapový mejdan, ale navíc podpoříš lokální scénu i výrobce. Vstupenky lze zakoupit v předprodeji na goout.net. Live koncerty končí ve 22:00. Po 22:00 pouze DJS.

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.