Hip Hop Magazín

Móda

Adidas v rámci Fashion Weeku 2022 představí novou futuristickou kolekci Ozworld

7.4.2022

Adidas v rámci Fashion Weeku 2022 představí novou futuristickou kolekci Ozworld

Přichází nejnovější kolekce Ozworld, která doslova překlene propast mezi minulostí a budoucností. Nabídne spojení nadpozemského pohodlí s odvážným sebevyjádřením. Do světa Ozworld můžete vstoupit v rámci MBPFW 2022 nebo i bez vstupu na přehlídky. Ve dnech 9.–11. 4. od 14:00 do 22:00 v hale 13 Holešovické tržnice proniknete v adidas Originals Gallery do paralely digitálního a fyzického prostoru a poznáte sami sebe v úplně jiné dimenzi. Vytvoříte si své alter ego a všem ukážete, co se ve vás skrývá.

 

+PR-11_JE_SS22_OZWORLD_INSPIRE_GROUP_OZNOVA_ORIGINALS_GY3066_MARCH_U_036.jpg

 

Nejpravdivější formou vyjádření identity je dnes být tím, kým chceme být. Když společnost adidas v 90. letech představila řadu Ozweego, šlo o neomezené objevování nových možností. Uběhlo více než 30 let a svět opět vstupuje do nové éry nespoutané kreativity.

 

 

Nová kolekce se zbrusu novými řadami Oznova, Ozelia či Ozweego je určena všem bez rozdílu a každá silueta představuje platformu pro stylové experimenty a výzvu k sebevyjádření. V rámci Fashion Weeku 2022 budete moci tyto modely vidět naživo. V outfitech adidas doplněných vybranými kousky od designérské dvojice LAFORMELA se ukáže i ambasadorka ORIGINALS Andrea Kalousová, stejně jako fashion influencerky Naty Hefnerová a Eva Ch.

 

 

Nejnovější přírůstek kolekce Ozworld – model Oznova – vyniká kromě pohodlí také odvážnými liniemi a k jeho výrazným rysům patří uhrančivý svršek a podrážka s tlumením adiPlus a svítícími prvky (dostupnost od 28. května). Futuristický vzhled Ozelia taky nijak neubírá na pohodlí a zaujme dynamickou podrážkou s tlumením adiPrene a elegantním svrškem.

 

 

Silueta Ozweego pak umocňuje archivní vizuální kódy: využívá všechny nejlepší designové prvky z konce 90. let a počátku nového tisíciletí a expresivně je přenáší do současnosti, adiPrene navíc dodává skvělou podporu v přední části chodidla a na patě.

 

+PR-12_JE_SS22_OZWORLD_OFF-FOOT_GROUP_ORIGINALS_GY6177_HR1169_H04250_ANGLE_MARCH_U_044.jpg

 

Na oslavu uvedení kolekce adidas Originals Ozworld vymyslel průkopnický digitální tvůrce Jon Emmony prostředí skoro jako z jiného světa, které odvážně stírá hranici mezi digitálním a fyzickým prostorem. Okuste sami a objevte své alter ego: 9.–11. dubna od 14:00 do 22:00 v adidas Originals Gallery v hale 15 Holešovické tržnice. Najdete zde i nejnovější výběr tenisek Ozworld, které můžete zakoupit na adidas.cz/ozworld.

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.