Hip Hop Magazín

Hudba

Ektor získal celkem 21 platinových desek!

21.6.2021

Ektor získal celkem 21 platinových desek!

I v českém rapu se dá získat víc než jedna platinová deska. Nově by o tom mohl vyprávět domácí Ektor, který získal od IFPI (Mezinárodní federace hudebního průmyslu) neuvěřitelných 21 platinových desek za svou dosavadní hudební tvorbu v českém rapu. Ano, čtete správně – 21 platinových desek, opravdu se nejedná o překlep.

 

 

Ektor v těchto dnech obdržel z rukou aktuálně zastupujících Universal Music dvojnásobnou platinu za album Tetris, čtyřnásobnou platinu za album Detektor 1 a trojnásobnou platinu za album Detektor 2. Dále pak trojnásobnou platinu za album Alfa, dvojnásobnou platinu za album Marko a v neposlední řadě i dvojnásobnou platinu za loňské album Original. Jako třešničku na dortu pak obdržel pětinásobnou platinovou desku za Kancelář (remix) singl.

 

 

Tímto „skromným“ číslem se jen potvrdil fakt, že je Ektor dlouhodobě nejúspěšnějším domácím rapperem. A to i bez všemožných komerčních kotrmelců či častých exhibicí v médiích. Svým fanouškům doručuje už přes 10 let pouze rap a ti mu vlastně nevědomky zařídili tohle ocenění v podobě 21 platinových desek. „Vy za to můžete“ vzkázal Ektor na svém Instagramu a citoval tím text tracku Než bude po všem.

 

 

Aby nezůstalo pouze u čísel, jeho live rap shows patří dlouhodobě k top na scéně. Koncem srpna se o tom bude moci po skoro dvouleté koncertní pauze přesvědčit zhruba 5000 návštěvníků, kteří dorazí na jeho křty alb Original + Original Deluxe. Ty se uskuteční formou dvoudenních open airů 20.-21. srpna 2021 v pražských Ledárnách Braník. Posledních 300 lístků v předprodeji na Goout.cz.

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.