Hip Hop Magazín

Párty

Fanoušci kvalitního rapu zbystřete! Kendrick Lamar v říjnu odpálí střechu O2 Areny!

9.8.2022

Fanoušci kvalitního rapu zbystřete! Kendrick Lamar v říjnu odpálí střechu O2 Areny!

Země i vodní hladina se bude 10.10.2022 třást v širokém okolí pražské O2 Areny. Čeká nás hip-hopová slavnost, kterou si nechcete nechat ujít. Ikona současného hip hopu západního pobřeží vezme Českomoravskou útokem!

Muž, jehož netřeba představovat, a my ho stejně představíme! Kalifornský rodák zvaný K-Dot, ale široce známý též pod svým občanským jménem Kendrick Lamar Duckworth stihl za svých čtyřiatřicet let tolik, co se za život povede jen málokomu. 

Posbíral neuvěřitelných 14 cen Grammy, z toho několik platinových, je jedním ze zakladatelů kreativního vydavatelství pgLang a dokonce byl za své album DAMN oceněn Pulitzerovou cenou. Přes svůj mainstreamový úspěch si však stále zachoval respekt i u velmi kritického publika ortodoxních fanoušků true-schoolového hip hopu, a to především díky svým uvědomělým textům, šíři pokrývaných témat, ale také lyrické akrobacii.

Talentovaný rapper v květnu letošního roku vydal své páté samostatné album Mr. Morale & the Big Steppers, které se hned s prvním dnem těšilo velmi pozitivnímu hodnocení od hudebních kritiků, ale také z řad běžných posluchačů hip hopu. Právě ku příležitosti tohoto alba se vydává na křížovou cestu Evropou, aby se svým fanouškům ukázal na pódiu a osobně novou desku představil. Stověžatá Praha je hned jeho druhou zastávkou po nizozemském Amsterdamu, proto můžeme očekávat, že do svého vystoupení bude moc vložit velkou dávku energie a zvednout tak velmi vysoko laťku pro své kolegy.

A aby na vše nebyl Kendrick sám, přivede si samozřejmě podporu. Jako doprovod si s sebou přiváží svého bratrance, uznávaného rappera a producenta Baby Keema. Kromě něj nás tako čeká vystoupení Kendrickova chráněnce, Tanna Leoneho, který za mikrofonem také není rozhodně amatér. Přesvědčit se můžete v Kendrickově novém albu Mr. Morale & The Big Steppers na stejnojmenné skladbě, kde Tanna Leone hostuje!

Abychom si to shrnuli a nic nám neuniklo: Kendrickovu zastávku v Praze můžete prožít 10. října 2022 v O2 Areně. Vstupenky jsou v prodeji od 990,- do 2.390,- a mizí jak pára nad hrncem. Koupit je můžete v sítích Ticketmaster, Ticketportal a Live Nation Klub. Vidíme se tam!


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.