Hip Hop Magazín

Hudba

Female MC, která se nebojí rapu v angličtině: Sia Sai vydává EP v rytmu UK garage a bassline za produkce DJe Cut Dema

18.11.2022

Female MC, která se nebojí rapu v angličtině: Sia Sai vydává EP v rytmu UK garage a bassline za produkce DJe Cut Dema

Sia Sai je projekt a alter ego, které jste možná v minulosti už zaznamenali, protože tahle holka se kolem rapu a muziky pohybuje už od roku 2012… Na kontě má spolupráce s Monkey Business, Jackpotem, Erikou Fečovou, Sos (Brooklyn), Dafonic, DJem Flux, Maxestilo (Francie) či s Rapture Musiq (Nigerie) a kromě toho, že se hrdě hlásí k taneční komunitě, má na svém kontě i řadu povedených shows.

Sia Sai sbírala v posledních letech zkušenosti za mořem, založila si vlastní značku Cannasai a vyrábí vlastní CBD produkty. Aktuálně vydává EP From Dusk Till Dunno, které obsahuje 4 tracky a je výhradně v angličtině, inspirované britským zvukem a nostalgicky vás vrátí do dob bassline, 2step a UK garage.

Nahrávalo se v produkci DJe Cut Dema v jeho Sonic State studiu. EP představil první singl I got this shit, ke kterému byl matočen i  videoklip v režii Benjamina Buttlera a na hostovačce je zde Twinsy Gem. Mastering měl pod kontrolou Risto Sokolovski. Tahle holka se toho rozhodně nebojí a míří se svou nejnovější tvorbou i do českých a slovenských klubů. 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.