Hip Hop Magazín

Hudba

Food Addictors má venku novou skladbu „U Stolu“ a s ní i obří nálož merchandise!

16.9.2019

Food Addictors má venku novou skladbu „U Stolu“ a s ní i obří nálož merchandise!

„Že bylo dlouho ticho? Od začátku upřednostňujeme kvalitu před kvantitou, jediné co můžeme říct – v září servírujeme a rozhodně ne menu o dvou chodech!!“ Jsme v polovině měsíce a slibovaná degustace nových věci začíná. Kluci (Fenix Flame a Vand Hand) svým fanouškům nabízí nejen něco pro své uši ale také velmi povedenou a rozsáhlou kolekci merchandise.

Jako první chod vám představujeme novou audio skladbu s názvem U Stolu, ve které se mimo výše zmíněnou dvojici představil i rapper ADiss. Co se týče hudební produkce, najdeš zde podpis beatmakera Hoodiniho. Po dobu celé skladby vás doprovází i jednoduchá animace od B4H45. Jedná se o první singl s doprovodem kolegy z rapové branže… Jak vám chutná?


Zůstalo vám v břiše ještě trochu místa? Mělo by… V servírování pokračujeme. K dispozici je totiž kromě nové skladby i velká škála nového merche, na kterém se podílela samotná Makro Akademie za podpory andílku ze Suicide Angels. Co všechno tato nová kolekce obsahuje? Mrkni na stránky www.foodaddictors.cz a budeš v obraze. Zajímá-li tě jak by na tobě tyto kousky vypadali hoď oko i na pár fotografií níže. 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.