Hip Hop Magazín

Hudba

Fotbalista Teplic Tomáš Kučera aka TK27 nenastoupil k zápasu se Slávií kvůli vlastnímu rapovému koncertu

19.9.2020

Fotbalista Teplic Tomáš Kučera aka TK27 nenastoupil k zápasu se Slávií kvůli vlastnímu rapovému koncertu

Na české rapové scéně toho pamatujeme leccos, ale aby prvoligový fotbalista riskoval ohrožení své profesionální fotbalové kariéry kvůli vlastnímu rapovému koncertu, tak to tu určitě ještě nebylo. A co se konkrétně stalo? Idnes.cz přišel v noci na dnešek s informací, že teplický záložník Tomáš Kučera byl vyškrtnut z pátečního zápasu se Slávií, protože se vedení jeho klubu dozvědělo, že den před zápasem vystoupil se svou rapovou kapelou 58G v jednom z pražských klubů, kde pokřtili své debutové album58tape vol.I.

 

 

Fotbalisté Teplic se podrobili testům na Covid ve středu a Tomáš Kučera, jehož rapové jméno je TK27, ho měl negativní. Nikdo ovšem nemohl vyloučit, že se by se mohl stihnout nakazit, právě během svého čtvrtečního koncertu, proto byl z bezpečnostních důvodů ze sestavy vyškrtnut a to údajně i na popud slávistického bosse Tvrdíka. Zda bude mít tento incident pro záložníka ještě nějakou další dohru zatím není jisté. Tomáše Kučeru aka TK27 můžeme znát zejména díky dva roky starému videoklipu Off Season, kde se objevil po boku Ca$hanova Bulhara a Labella. V tomto videoklipu Kučera urážel fotbalovou Spartu i členy asociace (zejména Peltu) a vysloužil si za to pokutu ve výši 40 000 Kč.

 

 

K incidentu se vyjádřil i teplický trenér Stanislav Hejkal: „O tom, co Kučera udělal, jsme se dozvěděli až ráno. Od takhle zkušeného hráče je to trestuhodné. Hrubý prohřešek. Samozřejmě, že jsme to s nimi (se Slávií) komunikovali. Já s trenéry, Štěpán Vachoušek s Jirkou Bílkem, sportovním ředitelem, a náš pan šéf Šedlbauer mluvil s panem Tvrdíkem. Slavii se to nelíbilo, dělají všechno pro to, aby se jim tady koronavirus nevyskytl, proto jsme šli touhle cestou,“. Více informací naleznete v tomto článku idnes.cz, ze kterého jsme čerpali informace: https://www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga/tomas-kucera-rap-koncert-teplice-slavia-stanislav-hejkal.A200918_233418_fotbal_jic

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.