Hip Hop Magazín

Hudba

Fotogalerie: Tupac Amaru Shakur rukou deseti umělců z celého světa

8.10.2017

Fotogalerie: Tupac Amaru Shakur rukou deseti umělců z celého světa

Zhruba tři měsíce zpět jsme pro Vás skrz náš dceřin magazín Urbanstage.cz připravili článek, ve kterém jsme představili desítku portrétu rapové ikony The Notorious B.I.G. (Článek najdeš zde) Dnes jsme s touhle rubrikou zpět a Biggieho jsme nahradili 2Pacem. Někteří umělci se budou možná opakovat ale taky se zde ukážou i nové tváře, které svůj skills tvorby portrétů ovládají stejně jako Tupac ovládal davy.

 

S prvním portrétem si připomeneme naši nedávnou soutěž, jelikož nejde opomenout velmi povedenou práci umělce Fila Venom Art. (Více info o autorovi v článku zde)

 

V České republice ještě zůstaneme a již po druhé musíme zmínit velmi talentovanou umělkyni Pure Art vlastním jménem Sara Calabrese.

 

Další zmínka bude opět něžné pohlaví. Představíme si totiž umělkyni Melissu Falconer a její dílo, které můžeš vidět níže. Chceš-li vidět jak tento portrét vznikal, kontroluj video zde.

 

Za dalším povedeným kouskem se kterým se s vámi podělíme stojí Travis Knight Art. Více informací o autorovi můžeš najít na stránkách www.travisknightart.com.

 

Richard Day je umělec z Cambridge a je to také jedno z jmen, které se nám v této rubrice opakuje. Portrét Tupaca právě Richardovou rukou můžeš kontrolovat níže.

 

Florian Rodarte tvoří svá umělecká díla již déle než 25 let. Není divu, že jsme mezi nimi našli i ikonu rapové scény Tupaca Amura Shakura.

 

Za Las Vegas zde představí svou práci Fli Art. Umělec, který rozeslal svá díla sběratelům do všech koutů světa.

 

Rob Jackson, který má na svém kontě především kresby týkající se amerického fotbalu si také odběhl do rapových vod.

 

Jason Majiq Holmes se do kresby zamiloval už ve svých 6-ti letech. Je dobře, že v těchto stopách pokračuje i nadále. Zde je jeho portrét rapové ikony.

 

Poslední zmínkou se opět budeme opakovat jelikož stejně jako u předchozího nám i tento článek uzavře mladá umělkyně a především grafická designerka Paula Stopka. Sleduj karikaturu Tupaca i s úryvkem jeho textu.

 

Credit: paulastopka.com, robjacksonart.com, florianrodarte.com, fineartamerica.com, travisknightart.com, 

mfalconer.com 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.