Hip Hop Magazín

Tanec

Fotoreport: Krásná a šikovná Patrycja Warzeszka vás zpětně provede druhým ročníkem Steel City Jamu

30.9.2019

Fotoreport: Krásná a šikovná Patrycja Warzeszka vás zpětně provede druhým ročníkem Steel City Jamu

Poslušně hlásíme, že druhá taneční mise na Venuši proběhla úspěšně! Skvěla atmosféra, parádní hudba, úžasný výkony bboys a bgirls a spoustu rozdaných cen a úsměvů na tváři… Kdo nedorazil, ať si zpětně vytrhá vlasy. 

I přes to, že se pořadatelé datem trefili na škaredou virózu, která napadla spoustu tanečníků, kteří se bohužel museli místo battlu potit v posteli, dorazilo dost účastníků s talentem a odhodláním zvítězit. Tímto ještě jednou gratulujeme vítězům jednotlivých kategorií a doufáme, že se vidíme i příští rok.

Zároveň bychom zde také rádi poděkovali za celý tým Steel City Jamu všem sponzorům, kteří přidali ruku k dílu! Nebylo vás vůbec málo… Takže děkujeme: Mentos, Armored, Pirat Army, Elklasiko, Zábavní centrum Venuše, ProroK, Hazard Brand, BREAK Aliance, Busty Dust Studio, Dejvid Jones, Dirty Custom Caps, Food Addictors, IGA Art, Lads Wear, Look Food, Picnic Skateshop, Yoga Spank, PNT. Clothing, Defabrik, Stonewear, Tynadraw, 100% Powermoves…

No a teď už k věci… Zajímá-li tě zpětně náhled na celou akci pomocí vydařených snímku, které sfoukla velmi šikovná Patrycja Warzeszka, směruj oči níže.

Chceš-li mrknout na kompletní nálož fotek, klikej na logo níže.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.