Hip Hop Magazín

Hudba Mladá krev

Slovenská krev žijící v Praze Resa má venku své páté sólové album V.A.N.N.L.A.A.F

30.9.2019

Slovenská krev žijící v Praze Resa má venku své páté sólové album V.A.N.N.L.A.A.F

„Volam sa Resa, pochádzam z Banskej Bystrice, ale žijem v Prahe.“ Stačí vám tohle představení v kostce? Nám rozhodně ne… Pojďme teda hlouběji. „Nerobím hudbu, ktora je momentálne trendy, robím to na čo mám chuť … Momentálne to bol boombap a klasický rap.“ 

Klasický rap a boombap? Ano slyšíte správně… Přesně to je nové album V.A.N.N.L.A.A.F. Jedná se o poctivý, propracovaný projekt od hudby, skrze texty, flow, skretche až po vizuální kabáty jednotlivých skladeb. I přes to, že je Resa z méně známých vod, na kvalitě alba to rozhodně nejde znát.


Je libo přes 30 MC´s, produkce od jmen jako DJ FunkDat, Febio, DJ Muki a Foggy Fogosh či skratche o které se postaral DJ Dimitri From Chair z legendární makedonské kapely S.A.F Crew? Pokud ano, jsi zde na správném místě. Rapová i hudební porce je velmi pestrá… Pojďme se do ní více zakousnout.

Album se nahrával ve studiu Raprak, odkud skladby následně putovaly na mix a master do kuchyně Ty Nikdy labelu jmenovitě pod ruky Kennyho Roughe. Celá deska skrývá také jednu velmi zajímavou věc a tou je odkaz zašifrovaný v textech. O co jde? Neprozradíme… „Aby si presne pochopil o čom píšem musíš mať v rukách original cd.“

Dost bylo slov. Resa má svůj pátý zářez v repertoáru venku a chce znát váš názor. Usaďte se a s chutí do toho. Kompletní album najdeš volně k poslechu na digitálních službách jako Spotify, iTunes, Apple music atd… Ps. najdeš na albu i člena skupiny Chaozz?


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.