Hip Hop Magazín

Móda

Future of Air: Nike představuje novou várku Air Maxů

22.1.2020

Future of Air: Nike představuje novou várku Air Maxů

V Londýně právě proběhl launch oblíbených modelů Nike Air Max. Představeny byly dámské Air Max Verona, Air Max 2090 a Air Max 90 s technologií FlyEase. A v první polovině roku toho přibude mnohem více.

 

Air Max Verona

V roce 1992 přišel na trh první Air Max model navržený exkluzivně pro ženy – Air Verona. Po třiceti letech od tohoto momentu přichází Nike s novým designem Air Max série, který odkazuje na ikonický model z roku 1992 a společně po boku Nike Air Max Thea a Nike Air Max Dia oslavuje historii ženských běžeckých a lifestylových bot. Nejnovější model Nike Air Max Verona pracuje s charakteristickými elementy Air Max 90 a přidává k nim širší a silnější patu z průhledného materiálu pro co největší komfort při běhu a chůzi. Model Nike Air Max Verona je dostupný celosvětově od 15. února a také v další nové barvě od 5. března. 

 

 

Air Max 2090

Společnost Nike se rozhodla oslavovat třicetileté výročí ikonického modelu Air Max 90 průběžně během celého roku 2020 a přichází s novým přírůstkem – Air Max 2090 je botou budoucnosti, která pracuje s jedinečným DNA řady Air Max 90 a zároveň uplatňuje inovativní a průkopnické myšlení designérů Nike. Novinkou u tohoto modelu je Color Blocking, zásadní prvek, který posouvá originální model boty Air Max 90 do nové dekády. Tmavší barvy zvýrazňují základní strukturu boty a ty nejpevnější materiály jsou ze 100% neprůhledných materiálů. Naopak lehčí a měkčí materiály jsou zcela průhledné. Logo Nike Swoosh bylo poprvé částečně seříznuto u modelu Air Max 90 a nový model 2090 pracuje s tímto prvkem i nadále. Co si ikona z devadesátých let ale zachovala jsou tři nejzásadnější prvky série Air Max 90 – omývatelný povrch z Air Max 90 Mudguard, designové zvýraznění Air paty z Air Max 90 Cassette a logo na patě z Air Max 90. Kombinace barev u tohoto nového modelu byla inspirovaná původními barvami modelů Air Max 90, které se v devadesátých letech odkazovaly na barevné kombinace italských závodních aut.

 

 

Air Max 90 FlyEase

 Air Max 90 FlyEase je prvním modelem řady Air Max 90 kombinující dědictví designu boty Air Max III z roku 1990 s technologií FlyEase. Inspirací pro tuto novinku byla prostá potřeba – rychle a pohodlně se obout. Díky propojení FlyEasy s novým designem řady Air Max 90 vznikl model, který nabízí rychlé a snadné obutí díky pohyblivé a flexibilní patě, která se při nazouvání stlačí a umožní tak pohodlný vstup do boty bez nutnosti rozvazovat tkaničky a po obutí se vrátí zpět na své místo. Air Max 90 FlyEase je největší novinkou v použití FlyEasye technologie, která byla navržena hlavně pro to, aby pomáhala sportovcům snadno a rychle se obout za každé možné okolnosti. Od chvíle, kdy byla technologie představena, si našla cestu do designu hned dvaceti různých modelů napříč disciplínami, ať už jde o basketbal, běh nebo fitness. Air Max 90 FlyEase je k dispozici ve velikosti pro dospělé i děti od 9. března 2020.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.