Hip Hop Magazín

Móda

FUTURISTICKÝ A ULTRA POHODLNÝ DESIGN OŽÍVÁ V NOVÉ SILUETĚ CONVERSE AEON ACTIVE CX

15.5.2022

FUTURISTICKÝ A ULTRA POHODLNÝ DESIGN OŽÍVÁ V NOVÉ SILUETĚ CONVERSE AEON ACTIVE CX

Converse a A-COLD-WALL* pokračují v úspěšné spolupráci, která tentokrát dala vzniknout zcela novému modelu Aeon Active CX. Futuristická silueta vycházející z estetiky Samuela Rosse dává vyniknout inovativní Converse CX technologii. Aeon Active CX boří konvence a startuje novou éru odvážných tvarů.

 

 

Konceptuální vize Samuela Rosse a A-COLD-WALL* čerpá z londýnské subkultury a netradičního pohledu na hegemonické disproporce. Zdůrazňuje protichůdné síly, které existují všude okolo nás, a dává jim vyniknout díky své specifické urbánní zkušenosti a přenáší je jak do avantgardní módy, tak i do uměleckých instalací. DNA značky má v sobě zakódovaný streetstyle Anglie, který se projevuje v každé nové kolekci.

 

 

S podporou Converse CX materiálů a technologií objevuje Aeon Active CX hranice ergonomičnosti a představuje nejen novou formu, ale také vzdušnou pohodlnost. Při navrhování nové siluety se designéři inspirovali svými sympatiemi k běhání, které dlouhodobě ovlivňuje standardy ve světě bot. Aeon představuje lifestylového běžce v hledáčku Converse.

 

 

Semišová a kožená vrchní vrstva má zaoblené linie, které vychází z tradice značky Converse a přenáší ji do avantgardního designu Active CX. Využitím odvážných kombinací barev k nám promlouvá typický rys tvorby Samuela Rosse, který ožívá v nové Converse siluetě. Elastická bota je prodyšná a extrémně pohodlná. Výrazná pata a masivní podrážka jsou dohromady nepřehlédnutelné, doplněné o CX pěnu a Crater pěnovou podešví.

 

 

Aeon Active CX obsahuje 12 % recyklovaného odpadu z tovární výroby, který končí na zemi v podobě odřezků z výroby. Díky recyklaci tvoří odlehčený, funkční, a především udržitelný materiál. Přesně taková je budoucnost značky Converse.

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.