Hip Hop Magazín

Párty

15 LET NATVRDO: Gambrz Reprs slaví narozeniny a křtí vinyl

12.10.2022

15 LET NATVRDO: Gambrz Reprs slaví narozeniny a křtí vinyl

15. října oslaví kapela Gambrz Reprs v pražském Rock Café 15 let existence. Při této příležitosti pokřtí svou první “bestofku” 15 LET NATVRDO na limitovaném 2LP. Album bude obsahovat výběr toho nejlepšího z pěti alb, které dosud kapela nahrála včetně bonusového tracku s názvem Papoušci, který už nějakou dobu koluje na YouTube kanálu GambrzTV.

Těšit se můžete na speciální playlist, sestavený z pecek obsažených na vinylu. Poprvé a naposledy tak uslyšíte průřez celou tvorbou od Šémhamforáš po Sektu v pořadí od strany A do strany D. Můžete se těšit i na zatím utajené hosty!

Jako support si sekta pozvala spřátelenou skupinu Green Småtroll. Špičku tuzemského ska snad ani není třeba představovat. Dvou vinyl si bude možné pořídit na místě za výhodnou cenu. Placka obsahuje i plakát, který s kapelou nafotila Petra Char na magickém Jižáku. Kluci vám ho v Rokáči jistě rádi podepíšou.

Pořiďte si do sbírky raritní kousek asfaltu a oslavte s Gambrz úctyhodné 15. výročí. Všechno nasvědčuje tomu, že i po letech mají kluci pořád dost energie. Dokonce se proslýchá, že příští rok vydají nové album. Tak uvidíme. Lístky jsou v prodeji na goout.net.
    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.