Hip Hop Magazín

Párty

Michajlov, Tafrob, Dyzivv, Kaidžas a spoustu dalších na návštěvě v Ostravě? Steel City Fest ohlašuje druhý ročník

12.10.2022

Michajlov, Tafrob, Dyzivv, Kaidžas a spoustu dalších na návštěvě v Ostravě? Steel City Fest ohlašuje druhý ročník

 

Jak nejlépe otevřít nový rok? Co takhle společně s druhým ročníkem Steel City Festu? Zimní edice se pomalu rýsuje a proto vám radíme zpozornit. Půjde opět o velkolepou párty se zázemím v ostravském klubu Fabric, kde se vás pořadatelé svým připravovaným line upem chystají pořádně zahřát.

 

 

Datum je stanoven na 21.01.2023, kdy se zhruba kolem 18:00 hodiny otevřou dveře a okamžitě začne bohatý program. Co se týče rapové složky, máme prozatím zveřejněnou pětici jmen. Za Brno zde rozproudí krev Michajlov se svou čerstvou deskou La Haine a Tafrob, který představí Maraton. Výlet od našich východních sousedů k nám si udělá rapper Dyzivv a Kaidžas. A Ostravu zde hodlá reprezentovat mladá crew Stara Partyja (Popitszi, Bettsky a DJ Reflux).

 

 

Už z prvního konání však víme, že rap není vše. Budeš chtít parádní střih? Alessandro Gang je ready ti přímo na akci nahodit styl (Alessandro Barbershop). Baví tě tanec? Kluci z The Floor Kids Crew jsou připraveni ti ukázat pohyby popírající zákony gravitace. Chceš si domluvit grafiku na svůj projekt? Naše pravá ruka a člen Kali Records Armored bude taktéž na místě. Tímto doprovodný program pořád nekončí… Více informací však dostanete v průběhu následujících měsíců. Pokud tě už teď line up dostatečně navnadil, utíkej si ulovit lístek z prní vlny předprodeje za zvýhodněnou cenu.

 

 

Předprodej lístků 

https://www.goforboom.com/cs/events/steel-city-fest-vol2-winter-edition-

STEEL CITY FEST VOL. 2 / WINTER EDITION / 21.01.2023

https://www.facebook.com/events/300150155638126


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.