Hip Hop Magazín

Hudba

GuNy posílá svému otci poslední osobní vyjádření. Nejedná se o diss track

16.4.2024

GuNy posílá svému otci poslední osobní vyjádření. Nejedná se o diss track

Važte si úplné rodiny! Ne každý má totiž to štěstí mít po svém boku milující druhou polovičku a podporující oba dva rodiče. Ať už za vašimi problémy s rodinnou stojí cokoliv, snažte se vždy najít tu správnou cestu. Pokud se však vztahy nehýbou ani skrze vaši snahu, je zřejmé, že druhá strana nemá zájem a je zbytečné nadále pokračovat. Své by o tom mohl vyprávět i ostravský rapper žijící v Praze Tomáš Novický známější pod svým pseudonymem GuNy.

Psal se rok 2010, kdy GuNy poprvé vydal skladbu TY NEJSI MŮJ OTEC s jasným odkazem na adresu svého táty. Dnes je autor skladby o něco starší a rozhodl se svému otci poslat ještě jeden vzkaz, ve kterém mluví srdce skrze ústa.

Stejnojmenná vlaštovka s pořadovým číslem dvě však není diss track, ale osobní vyjádření a popis životního příběhu. Sám GuNy skladbu v textu nazval „posledním dopisem.“ 

Mimo samotnou chválu a naší podpory tracku, GuNymu zároveň gratulujeme k novému přírůstku do rodiny. Ať je dítě zdravé a při první možnosti nahraje s tátou fresh spolupráci. 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.