Hip Hop Magazín

Párty

Hip Hop Kemp nás za posledních pár dní velmi mile potěšil. Co říkáte vy na nové přírůstky line-upu?

16.5.2019

Hip Hop Kemp nás za posledních pár dní velmi mile potěšil. Co říkáte vy na nové přírůstky line-upu?

Svátek rapu se blíží. Hip Hop Kemp 2019 otevře své brány pro širší veřejnost už za 90 dní! Sejdeme se opět před stagi a zajistíme společně pekelnou atmosféru? Dosavadní line-up si to určitě zaslouží! Po příběhu z Brooklynu po Detroit, kdy se odhalili interpreti jako Masta Ace & Marco Polo, Smif N Wessun či Clear Soul Forces známe za posledních pár dní další zástupce, kteří se postarají o peklo a oheň v areálu.


MIX MASTER MIKE /USA/

Zcela jistě znáte mistra 2 gramofonů a 3 M. Mix Master Mike je DJ kapely Beastie Boys. Mix Master Mike je sedm let čestným členem Rock N Rollové síně slávy. Mix Master Mike objel svět nejen s Beasties, ale i se Cypress Hill nebo Metallicou na jejím stadionovém tour, hrál na zahájení Olympiády ve Vancouveru nebo na mejdanu Baracka Obamy v Bílém Domě. Mix Master Mike má doma Grammy a 3 páry zlatých gramců za 3 světové DMC tituly v řadě. Podle USA Today je „nejlepší DJ na světě“… Ne, opravdu není nikdo, kdo by to dělal jako Mix Master Mike. Koukni na video k 3 MCs And 1 DJ a další slova nebudou potřeba.

HOCUS POCUS /FR/

Nálady a trendy se určitě měněj, ale kvalita je vždy nadčasová. Jednou se člověk zastihne ve víru tribálního tance hipísárny, jindy jede electric boogie striktní, strohý, přísně elektronický produkce. Jestli se to ale někomu daří držet v rovnováze – dělat dostatečně rap, aby to mluvilo z duše věčně zamračenejm týpkům a dělat ho dost organicky a živě, aby u toho rozkvetl příznivec kumštýřského muzicírování, jsou to Hocus Pocus. Francouzská parta okolo hudebního génia a vpravdě renesančního muže jménem 20Syl se před pár lety bohužel poroučela do hudebnío důchodu, ale… Po letech proseb a naléhání letos konečně přišla dobrá zpráva – kapela se rozhodla jednorázově vrátit a odehrát několik vybraných festivalů. A to nejlepší? Hocus Pocus zahrajou na letošním Hip Hop Kempu, protože vzájemné pouto je dost silné, abychom na seznamu těch vybraných akcí nechyběli. Další šance už asi nebude, chybět byste neměli ani vy. No není to sprcha živý vody?

TOKEN /USA/

Svoje nasraný rýmy plive se stejnou vražednou kadencí jako když byl čerstvej kanón. Hlášky o pózách a umělotině se mu nevyhnou jako nikomu. Jestli ale měl na začátku pocit jak Alois Jirásek, že je proti všem, dostal celkem bleskově pár milionů fans na svojí stranu. Hotovo určitě nemá a na vrcholu se necejtí. Ale když dokázal porazit „geny“ k cukrovce odsouzeného tlusťocha, diagnózu že nikdy nebude schopen skládat slova do vět natož nějakým delším rozumět, co jsou proti tomu nějaké pochyby fanoušků?

HIP HOP KEMP 2019:
TECH N9NE /USA/
KONTRAFAKT /SK/
MASTA ACE & MARCO POLO /USA/
SMIF N WESSUN /USA/
THE ALCHEMIST /USA/
CLEAR SOUL FORCES /USA/
PHAROAHE MONCH /USA/
HOCUS POCUS /FR/
TOKEN /USA/
MIX MASTER MIKE /USA/


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.