Hip Hop Magazín

Hudba

IronKap si právě splnil svůj sen. Je jediným Čechem, kdo má spolupráci s členem skupiny Wu-Tang Clan nimž je RZA

8.2.2018

IronKap si právě splnil svůj sen. Je jediným Čechem, kdo má spolupráci s členem skupiny Wu-Tang Clan nimž je RZA

Spojovat český či slovenský rap se zahraničními hosty je vždy běh na dlouhou trať. Některé Mc´s však ani tento fakt neodradí a svou vysněnou spolupráci nakonec doklepnou. Vzorným příkladem toho je dnes nově i člen TroubleGangu IronKap, který si právě splnil svůj sen. Stal se jediným Čechem, kterému se povedlo urvat na feat. člena legendární skupiny Wu-Tang Clan nimž je Robert Fitzgerald Diggs a.k.a. RZA.

Sám IronKap k singlu na svých sociálních sítích dodává:

„Představuji vám nejnovější video, které pro mě znamená strašně moc. Wu-Tang Clan byl důvod, proč jsem se začal zajímat o rap a zamiloval jsem si celou kulturu. Když jsem v roce 2012 potkal DJe Skanea, rozhodli jsme se, že doděláme tento track. Why You Lookin At Me? je song o špatných rozhodnutích. Když už hrnec emocí přeteče a pošle vás na šikmou plochu. Micheal Douglas ve Volném Pádu.
Trvalo to 6 let, ale song je na světě a pro mě to znamená splněný sen. Veškeré ilustrace udělal můj dobrý kamarád Gary Alford z Londýna a o animaci se postaral B4H45.
Chtěl bych tímto poděkovat všem, kteří se na tomto projektu podíleli. Garymu, B4H45, RZOVI a hlavní díky pro DJe Skanea, který mi věřil a dal mi šanci dotáhnout mou vizi do konce. Tento track bych chtěl věnovat SHOovi a jeho synovi.“


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.