Hip Hop Magazín

Móda

Jagermeister uvádí novou streetwear kolekci nazvanou Best Nights

19.1.2021

Jagermeister uvádí novou streetwear kolekci nazvanou Best Nights

Nové, neokoukané, originální. I tak lze v krátkosti popsat novou streetwear kolekci oblečení Best Nights, kterou vytvořil ledově namražený Jägermeister. Pokud byste čekali, že půjde o prachsprostý merchandise alkoholického nápoje, tak byste se pletli. Jde o ryzí módní brand, za kterým stojí respektovaní designeři i modní ikony, jako je new yorský fashion leader Bloody Osiris nebo slovenský hudebník Dalyb. 

Exkluzivní kousky oblečení s názvem „BEST NIGHTS“ vypracovalo několik vybraných evropských designérů a přináší tak módním fanatikům exkluzivní oblečení do jejich šatníků.

Kolekce bude k dispozici od 31. ledna na online shopu www.bestnights.com a pro zákazníky budou připraveny trička, mikiny teplákové soupravy a další doplňky.

Kolekci BEST NIGHTS podporuje newyorský návrhář Bloody Osiris a řada dalších kreativců z mezinárodní streetwearové scény. Mimo jiné také rapper Dalyb ze Slovenska, který patří mezi nejrespektovanější jména na České a Slovenské rapové scéně.

„Je mi velkou ctí, že jsem byl vybrán ke spolupráci u příležitosti této kolekce. Jsem tedy rád, že mohu být toho součástí. Skutečně mě baví myšlenka spojit se se zajímavými lidmi v jedné kampani a být první, kdo ukáže světu novou kolekci streetwearů“ říká Dalyb.

Co se výroby týče, upřednostnil Jägermeister vysoce kvalitní materiály. Tkanina je vyrobena ze 100% bio bavlny certifikované podle standardu Organic Cotton Standard (OCS), přičemž každý kus je vyroben v EU. Maskáčové tričko se speciální funkcí navíc doplňuje současnou kolekci BEST NIGHTS a vytváří interaktivní zážitek: Použitím Instagram AR filtru mohou uživatelé v potisku odhalit skryté prvky.

Kolekce má ukázat směr a doručit zprávu, že ty nejlepší noci našich životů budeme v hudebních klubech a na koncertech zase brzy prožívat společně. Každý kousek oblečení zdůrazňuje význam nejlepší noci se svými přáteli. Svým designem je kolekce cílí na fanoušky streetwear módu.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.