Hip Hop Magazín

Párty

Je libo Hip Hopovou párty v komiksovém prostředí? Dojdi 15.02 do Batalion Music Clubu

5.2.2020

Je libo Hip Hopovou párty v komiksovém prostředí? Dojdi 15.02 do Batalion Music Clubu

Ještě nemáte plány na 15. Únor ? Komiksově laděný Batalion Music Club v centru Prahy, kde začínaly kapely jako Chaozz a Mig 21, přivítá mezinárodní sestavu, která se postará o pořádný náklad hip-hopu. DJ Scaffer tě svým výběrem nenechá sedět. O živá vystoupení se postará v Praze založený a působící HolyGang a Captains of the Imagination z švýcarské Ženevy.

HolyGang je mezinárodním uskupením založeným v roce 2019 původními členy Holydayzz, MaxEstilo a Spooky H s podporou od SirSam. Jsou občané planety Země, jednotnou entitou různých individuí. Je to dar! Navzájem vyvažují své rozdíly a jsou tak vodičem energie, kterou pomocí hudby předávají posluchačům. Jejich repertoár čítá různé příchutě hip-hopu v několika jazycích.

C.O.T.I., neboli Captains of the Imagination, je 4 členná hip-hopová crew z Ženevy. Ladí jim to do soulu a chtějí předávat mír a respekt všem kolem sebe. Rapují v angličtině v duchu zlaté éry a jejich podmazy jsou jako vatra undergroundu. Jinak řečeno, dělají hudbu pro lidi.

Vstup je dobrovolný, takže si zaškrtněte 15. Únor v kalendáři a doražte!

► Facebook event ◄


 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.