Hip Hop Magazín

Hudba Mladá krev

JPQ008 posílá nekompromisní klip Dvojí agent ke stejnojmennému debutovému albu

18.1.2021

JPQ008 posílá nekompromisní klip Dvojí agent ke stejnojmennému debutovému albu

O tvrdý beat se postarali Facutum a IAmon Beatz. Klip odráží nesmlouvavost, tvrdost a záhadnost – prvky, které se prolínají celým albem. Ve vizuálu můžete vidět, jak se zavražděná, nevinná dívka převtělí do „punishera“, aby se mohla pomstít. Režii má na svědomí Ondřej Burda student filmové akademie v Písku. Text a klip jsou dvě na sobě nezávislé roviny, které se vzájemně doplňují.

Z podobného principu vzešel i název alba Dvojí agent. Na desce proti sobě stojí oldschool X newschool, punchline X příběh, koncept X nepravděpodobnost, sranda X vážnost.. Elementy proti sobě nevedou válku, ale jsou tu v rovnováze a navzájem se podporují. Deska vyjde v prvním kvartálu 2021.

JPQ008 je známý jako Jean Paul Quassier z uskupení Podpultura. Jeho diskografie obsahuje 3 mixtapy, EP a několik singlů. Nejznámějším nosičem je EP s Podpulturou – Labyrint, se kterým ve své době objeli známé hudební festivaly Votvírák, Hip hop kemp, atd. Dostali se na vinyl Karaoke Tundry Futurologický Kongres (Bigg Boss). Od doby, kdy se Jean Paul potkal se šíleným doktorem Gigrem (track Podpultura – Dr. Giger 1. a 2.) už to nebyl on, proto byla potřeba si upravit jméno na JPQ008.
    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.