Hip Hop Magazín

Hudba

Kam až zavítal český beat tvrdý jako meteor? Producent Stray Side má pro vás čerstvou odpověď

3.3.2024

Kam až zavítal český beat tvrdý jako meteor? Producent Stray Side má pro vás čerstvou odpověď

Kombinace legend ze tří zemí světa si zaslouží opravdu tvrdý beat. Druhý singl s videoklipem k chystanému albu Stray Side – Galaxy of Beats #YASSGOB, spojuje Česko, USA a Austrálii. Jak už je u opavského Stray Sidea zvykem, jeho projekty jsou pestré a často překvapivé. Co skrývá tento track?

Ching Rock, člen legendárních Arsonists z Bushwicku, NY, se po delší odmlce ozývá a důvodem je beat, který ho nenechal klidným a pomohl jeho rapový oheň přeměnit na výbušnou flow. Tento temperamentní MC původem z latinské Ameriky, dává nekompromisní flow plnou agresivních punchlines, které v dnešním rapu často chybí.

Transform the LatinTongue, další MC s kořeny v latinské Americe, žijící v Austrálii, okořenil celou věc svojí flow, která transformuje a stále se mění. Jeho přítomnost tak potvrzuje, že podzemí se daří po celém světě a je potřeba mít se na pozoru.

Super produktivní klasik s pevnými základy z Česka, Regie 257, znovu projevil svoji podporu Stray Sideově projektu a dodal sloku, kterou si stoprocentně zapamatuješ. Nezapomeň si všimnout zmalovaného trolejbusu v pozadí, který nedávno vypustili do provozu v Českých Budějovicích a ve kterém má prsty i on.

Platterpush z Austrálie, je poměrně známým jménem v undergroundové scéně. Tento producent/DJ se postaral o wordcuty a nutno podotknout, že se tak dorovnal výkonu MCs. Výběr, skladba i skills jsou stoprocentní.

Album Stray Side – Galaxy of Beats se tak dočkalo druhého klipu. Obě skladby se liší atmosférou a dávají tak fanouškům možnost poslechnout v jakém spektru atmosfér se bude celé album odehrávat.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.