Hip Hop Magazín

Hudba

Kdo dělal největší problémy při tvorbě LOKAL FREESTYLE BATTLU?

13.4.2024

Kdo dělal největší problémy při tvorbě LOKAL FREESTYLE BATTLU?

16 bojovníků, přes 3 roky dlouhá šnůra battlů mezi rappery, nově vzniklá nenávist a konflikty, zábava a kvalitní útočné rýmy, chytlavé beaty a ve finále jeden vítěz. Přesně tohle byl LFB neboli Lokal Freestyle Battle, který započal během roku 2013. Zajímá tě s kým byly největší problémy?

Je potřeba představení LOKAL TV a jejich tváří? Z naší strany věříme, že ne. Většina zasvěcených a věrných fanoušků ví o co jde a kdo za tímto projektem stál a nadále stojí. Pro neznalé doporučujeme dostudovat. Odrazovým můstkem pro vás může být právě nový rozhovor s animátorem, scénáristou, režisérem a hlavní tváří Lokal TV Jakubem Kronerem.

Na křížový výslech si ho do svého „horúceho kresla“ pozval moderátor, rapper a komik Bekim. Probrali se plány do budoucna, připravované filmy ale i historie. Naši největší pozornost kluci získali, když padlo slovo na LFB.

Věřili rappeři v dokončení této soutěže? Jak probíhala samotná tvorba a kdo byl nejvíc problémový soutěžící, který byl následně diskvalifikován? To vše a mnohem více zjistíš ve videu níže. Ps. Za comeback tohoto projektu jsme velmi rádi. Co vy?


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.