Hip Hop Magazín

Hudba

Hip Hop čím dál častěji překračuje hranice a důkazem toho jsou nečekané projekty propojující země i kontinenty

12.4.2024

Hip Hop čím dál častěji překračuje hranice a důkazem toho jsou nečekané projekty propojující země i kontinenty

Hip Hop a jeho hodnoty neustrnuly a potvrzuje to nejeden projekt, který vznikl ať už v zahraničí anebo u nás. I na naší scéně je čím dál častější propojení s jinými zeměmi, a to i s kolébkou této kultury New Yorkem. Čím nás překvapila parta Funk the Juice dneska ráno? Koho dostali na jeden kvalitní track?

Není tomu tak dávno co Prahu navštívil jeden z členů Boot Camp Click a už teď se hlásí na tracku z české dílny, pod taktovkou Funk the Juice, na kterém zazní i armáda jmen z ČR. O kvalitní a tvrdý podmaz se postaral český MC/producent CSP443, původem z Teplic, který za sebou má už několik mezinárodních spoluprací, a dokonce album s Francouzem ENZem.

První na tracku se předvede Honzus, který nutno podotknout, dal kvalitní a upřímnou sloku. Tento, méně známý MC z České Lípy, jenom potvrdil kvality podzemní scény a krásně tak doplnil atmosféru tracku.

Ruste Juxx, hlavní tahoun tracku, potvrdil svoji pozici, a předvedl proč je tolik respektovaný MC a také ukázal, jak se to dělá v kolébce hip hopu. DJ Flux, jeden z největších a nejkrutějších srdcařů, takovéto věci také nemohl říct ne a svojí účastí vytáhl celou věc zase o level výš, tak jak to má ve zvyku. Celá věc vznikla dost spontánně. Psalo i nahrávalo se v Praze ve studiu A2Z.

O propojení všech se postarala parta Funk the Juice, která je vidět čím dál častěji a slyšet čím dál hlasitěji a její záběr je opravdu široký. Doporučujeme se připojit a sledovat jejich aktivity. A teď už jenom příjemný poslech.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.