Hip Hop Magazín

Hudba

Koukni jak vypadala Eminemova show ve hře Fortnite

4.12.2023

Koukni jak vypadala Eminemova show ve hře Fortnite

Velká událost se včera udála na poli herního průmyslu, jeden z nejlepších rapperů všech dob Eminem měl totiž velkolepý virtuální koncert ve hře Fortnite.

Určitě se však nejednalo o prvního slavného rappera, který měl tu čest v této onlinovce zajet koncert, už před třemi roky měl obdobnou show Travis Scott. Eminemova show nesla název The Big Bang Event a bylo to opravdu velkolepé.

Nejprve se všichni shromáždili na ostrově Fortnite OG, aby byli svědky toho, jak se znovu stalo několik důležitých mezníků z minulosti hry: odpálení rakety, zřícení meteoritu a pak bylo vše vtaženo do černé díry.

Odtud byli hráči nasáváni do řady portálů, z nichž každý měl jiné téma. Nejprve tu byl ostrov plný postaviček Lego, které pobíhaly, bojovaly a stavěly věci. Pak se konal futuristický závod.

Nakonec se objevil Eminem, a zatímco hrálo „Lose Yourself“, hráči museli hrát noty včas do hudby, jako by hráli Guitar Hero. Jakmile to skončilo, objevil se gigantický Eminem a zajel track „Godzilla“. Celá show trvala asi 10 minut a opravdu to stálo za to.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.