Hip Hop Magazín

Graffiti Hudba Párty Tanec

Legendy freestylu, Graffiti jam, B-boys, Tattoo Artist, Streetwear a spoustu dalšího programu? 15.10. se vidíme v klubu Fabric!

27.6.2022

Legendy freestylu, Graffiti jam, B-boys, Tattoo Artist, Streetwear a spoustu dalšího programu? 15.10. se vidíme v klubu Fabric!

„Nedávno jsme nosili plenky… Dnes už máme první kroky za sebou a jdeme zvedat laťku! Všem návštěvníkům chceme přinést unikátní zážitek, na který u většiny eventů nejsou zvyklí. U nás se ostříháš, oblečeš, potetuješ, najíš, vyhraješ ceny, mrkneš na přední zástupce graffiti scény, uvidíš místní bboys v akci, dostaneš hromadu rapových vystoupení jak zajetých tváří, tak mladých talentů a pořád to není vše.“

Ostravo jste ready? 15.10.2022 je den D! Den, který ti v kalendáři musí svítit. Steel City Fest se vrací s druhým kláním a věř, že to bude oheň. Od května začali pořadatelé odkrývat dílky své skládačky a pořád nejsou ani v polovině. I přesto, že známe kompletní výsledek (Line up), budeme mlčet a držet krok. Pojďme se mrknou na dosavadní menu.

TAFROB & DJ CHOCOLATIC

Tafrob, vlastím jménem Pavel Sup je český rapper pocházející z Brna. Do povědomí posluchačů se dostal především díky svému umění ve freestylu. Na kontě má spoustu vyhraných battlů… Mimo to však i celou řadu desek a právě tu nejčerstvější vám 15.10. dorazí představit živě do Ostravy. Jste připraveni na Maraton show? Záda Pavlovi bude krýt DJ Chocolatic.

KAIDŽAS & DJ LUCCO

Českou legendu freestyle battlů bychom měli, co takhle zabrousit i do končin našich východních sousedů? Svou účast na druhém ročníku Steel City Festu potvrdil také Kaidžas reprezentující Nitru (Klokočino). Na scéně je se svým bratrem od konce 90. let, mnohými je považován za jednu ze slovenských legend freestyle battlů, na kontě má nespočet mixtapů a desek, spolupracoval se jmény jako je Jadakiss či Big Twins (Infamous Mobb) a 15.10. vám stejně jako Pavel předvede svojí sólo show. Ps. Když budete hodní, určitě se dočkáte i společných hitů s Tafrobem jako je Konec Hry či Nevíš jak je těžký.

TOMBA BOMBA & D-NUT

Třetí a stále ne poslední zástupce rapu na akci je Liberecká krev, kouzelník z podještědí, člen Sitcom crew a majitel vydařené debutové desky Gargamel z roku 2017 TOMBA BOMBA. Dotyčný nyní pracuje na novém projektu a pokud vše půjde podle plánu, právě zmiňovaná nová placka se zde bude prezentovat. Zadá Tombovi bude krýt jeho kolega D-Nut.

Tímto prozatím končíme rapovou složku. Věř, že však ještě přijde nejedno velké překvapení, které vám vyrazí dech. Sleduj naše a sociální sítě Steel City Festu a budeš v obraze! Rap však není jediná přísada z připravovaného menu. Těšit se můžete, jak už nadpis napovídá, na spoustu bboys, writers, tattoo artist, barber gang, streetwear stánky, občerstvení a další známé tváře.

Z těch zveřejněných je to ověřená místní taneční kvalita a.k.a. The Floor Kids Crew, talentovaný člen Freihand tattoo studia Yoga Spank, Alessandro barbershop gang, člen Kali records rodinky a náš grafik Armored, bývalý člen legendární breakové crew Hollywood Stars a rodák z Přerova Honza 100% Powermoves či český writer reprezentující graffiti v Londýně Asmerart. Pokračování příště!

STEEL CITY FEST VOL. 2 / INDOOR EDITION / 15.10.2022

https://www.facebook.com/events/300150155638126/

 

 

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.