Hip Hop Magazín

Hudba Párty

Legendy z Handlové se chystají navštívit BRNO. Jaký k tomu mají důvod? CHARITY NIGHT 3!

20.6.2024

Legendy z Handlové se chystají navštívit BRNO. Jaký k tomu mají důvod? CHARITY NIGHT 3!

Jdeme pomáhat! Přidáš se? Pokud ano, zůstaň chvíli v pozoru. Akce s titulem Charity Night se letos opět vrací na výslunní. Třetí ročník rapové charitativní akce už zná nejen svůj termín ale i pestrou sestavu, která hodlá zbořit brněnský klub ArtBar.

Pomocná ruka se letos bude podávat Danovi, který trpí svalovou dystrofií. Pevně věříme, že se podaří vybrat dostatek financí a předat tak rodině Dana tučný šek, který by sloužil k nákupu speciálního invalidního vozíku, který bohužel zdravotní pojišťovny nehradí.

Invalidní vozík Danovi zjednoduší pohyb a tím pádem i běžný život. A víš co je nejlepší? Že přispět můžeš i ty a to už jen díky své účasti na zmiňovaném koncertu (Popřípadě libovolnou částkou na transparentní účet, který najdeš na facebookové události). 

Těšit se můžeš na vážně nabitý line up. Celou akci odstartuje mladá místní krev (Grizzly Grand, Steff, STN, BC a Mikael Wertez), kterou na stagi vystřídá dvojice Rodny & Pasr (Lata Gang) a matador brněnské scény Tafrob. Tímto však party nekončí. Výlet do našich krajin si udělá i legendární formace původem z Handlové MOJA REČ. Následnou afterparty si vezme na starost se svým setem DJ Sahi. Vidíme se? 

CHARITY NIGHT 3 | MOJA REČ & TAFROB & LATA GANG

https://www.facebook.com/events/999644331576948


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.