Hip Hop Magazín

Hudba

Travis Scott skončil ve vězení po té co pod vlivem alkoholu narušoval pořádek a vnikl na cizí jachtu

21.6.2024

Travis Scott skončil ve vězení po té co pod vlivem alkoholu narušoval pořádek a vnikl na cizí jachtu

O velkou mediální senzaci se postaral jeden z nejúspěšnějších rapperů současnosti, třiatřicetiletý Travis Scott. Ten byl ve čtvrtek v ranních hodinách zadržen, zatčen a následně převezen do místního vězení Turner Guilford Knight Correctional Center v Miami-Dade County.

Důvodem jeho zatčení bylo výtržnictví, kterého se měl dopustit v miamském přístavu Miami Beach. Tam Travis Scott v silně podroušeném stavu vnikl na cizí Jachtu a odmítl jí opustit. Po prvním vykázání na chvíli odešel, ale následně se zase vrátil a inicioval hádku s posádkou zmíněné jachty.

Následně byla přivolána policie, která Scotta zadržela a převezla do vězení. O čtyři hodiny později byl Travis Scott propuštn na kauci ve výši 650 dolarů. Sám Travis komentoval svůj zkrat slovy „To je Miami“. Nicméně jeho právní zástupoce byl v prohlášení opatrnější: „Travis Scott byl krátce zadržen kvůli nedorozumění. Nedošlo k žádnému fyzickému napadení a děkujeme úřadům za spolupráci na rychlém a přátelském řešení.“

Travis Scott však tímto musí přeskočit jednu zastávku ve svém turné, nicméně pražský koncert, který je plánován na 18. července, by ohrožen být neměl. Travis Scott dokonce využil zatčení ve svůj prospěch a už připravuje merch se svou fotkou ze zatčení, takzvaným mugshotem.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.