Hip Hop Magazín

Móda

Levi’s® vás zve na podzimní procházku s novou kolekcí Levi’s® Gold Tab™ Fall/Winter 2022

17.9.2022

Levi’s® vás zve na podzimní procházku s novou kolekcí Levi’s® Gold Tab™ Fall/Winter 2022

Levi’s® je jako kalifornská značka pevně spjata s lifestylem amerického západního pobřeží. Pod Kalifornií se ale neskrývají vždy jen prosluněné pláže. Najdeme zde také nádherné hory, lesy, údolí a jezera, která společně tvoří identitu tohoto regionu. Místo, kde na vás příroda čeká hned za dveřmi a při procházce venku se chcete cítit nejen pohodlně, ale také stylově. Pro ty, které baví kombinovat komfort s módou, vytvořil Levi’s® novou kolekci Gold Tab™.

 

 

Gold Tab™ se postupně představí během podzimu a zimy 2022 a hlavní inspirací pro kolekci bylo vintage kouzlo Severní Kalifornie v 70. a 80. letech. S moderním twistem. Nenucený Levi’s® styl s kapkou nostalgie je v této kolekci povýšený o extra příjemnou pohodlnost. Jednotlivé modely si můžete vzít (skoro) kamkoliv a vytvoříte si z nich v šatníku svoje nové “essentials”. Gold Tab™ představuje uvolněnou a stylovou kapitolu v Levi’s® nabídce.

 

 

Barevná paleta kolekce si hraje se zemitými tóny a se základními barvami, které najdete na řadě mikin, kompletů a triček, stejně jako na sportovnějších kouscích, jakými jsou například tílka, legíny a tepláky. Praktické a funkční modely v pánské řadě reprezentují nové větrovky s kapucí a prošívané vesty, dále také síťované komplety. Gold Tab™ nabídne mimo jiné i univerzitní bundu pro ženy v krásné zelené barvě se všemi detaily, které si s tímto klasickým kouskem v šatníku spojujeme. Co se grafiky týče vychází také z typického kalifornského stylu.

 

 

Kromě sportovnějšího oblečení objevíte v kolekci pletené prvky z pevnější tkaniny a v kostkovaných verzích. Dají se skvěle vrstvit přes trička a mikiny. Nechybí grafika, která se hlásí k ikonickým kalifornským přírodním destinacím. Na závěr je zapotřebí zmínit, že v Levi’s® Gold Tab™ se představí i celá nová řada ze speciálního teplákového úpletu s vyšší gramáží, tzv. French Terry, který je velmi pohodlný a funkční.

 

 

“Inspirovali jsme se v motivech typických pro Západní pobřeží, protože milujeme ten jedinečný outdoorový pocit, které to místo má, a které symbolizuje aktivní lifestyle. Má v sobě autentické Levi’s® DNA spolu s nostalgií po 70. a 80. letech. Gold Tab™ vznikl jako pocta přírodě a sportu v uvolněném a příjemném duchu“– Karyn Hillman, Chief Product Officer, Levi Strauss & Co.

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.