Hip Hop Magazín

Hudba Rozhovory

Lvcas Dope nám v rozhovoru o ukončení spolupráce s DJ Wichem poodhalil jeho temnou stránku

28.1.2019

Lvcas Dope nám v rozhovoru o ukončení spolupráce s DJ Wichem poodhalil jeho temnou stránku

Ahoj Lvcasi, DJ Wich se na svém FB profilu vyjádřil, že projekt Diamant je ukončen, že už s ním nemá nic společného a že případná propagace jeho jména na dalších akcích spojených s albem Diamant je dezinformací z tvé strany, případně ze strany promotéra. Můžu tě tedy poprosit i o tvé vyjádření?

Nechtěl jsem, aby se to takhle řešilo. Velice mne zarazilo, že se od celého projektu najednou distancuje, jakoby ho nevytvořil. Stále ho respektuji jako hudebníka i za to, co za ty roky dokázal. Wich je sice legenda, ale jeho charakter je křivý. Je mi to líto, že jsem to zjistil až po desce. Někteří lidé ze scény se mi divili, jak s ním mohu něco tvořit. Pochopil jsem to až zpětně. Když si nedovolil vyjít s pravdou ven nikdo přede mnou, budu to muset udělat já.


Takže je tedy pravda, že jste ukončili spolupráci? Jak k tomu došlo?

Tour s ním nepojedu, protože jeho chování bylo nepochopitelné, po natáčení videoklipu v LA se vybarvil úplně. Je to člověk co by si nechal pro korunu vrtat koleno. Já cením čistý charakter lidí, který on neviděl ani z kilometru.

Před natáčením v zámoří byly vztahy ještě v pořádku?

Tehdy mi přišlo, že je vše v pořádku. Zobal jsem mu to z ruky, protože jsem ho stihl poznat maximálně na studio sessions, kde se nestihl moc projevit. Vždycky jsem přijel na pár hodin, nahrál věci a jel zase domů. Po návratu z LA mi ale otevřel oči.

Můžeš uvést nějaký konkrétní případ, kdy se zachoval jinak než jsi očekával?

Měl například mě a Separovi zaplatit určité náklady na natáčení, na kterých jsme byli předem domluveni. Nakonec jsme si je hradili sami. Poté mě Wichův „manažer“ začal napadat přes sociální sítě, že jsem neuhradil náklady s tím spojené, což už mě dost vytočilo. Nešlo o peníze, ale o princip a o nekorektní chování. Stejně tak, jakože jsme mu oba dva (Separ a já) zakázali vydat videoklip na skladbu LÍTAT, a on se opět zachoval nekorektně, kdy i přes náš jasný nesouhlas další den vydal video na YouTube. To mluví za vše.

Čím si vysvětluješ tohle chování?

Nerad bych spekuloval, ale myslím si, že jeho zkratové chování bude možná způsobeno jeho psychikou, asi si toho bere moc 🙂 Je toho nejspíš víc, co ho ovlivňuje, ale nechci se v tom šťourat. To jsou jeho osobní boje….

Moc si vážíme toho, že jsi byl takto upřímný a vyjádřil se pro náš web k celé záležitosti

Já bych nejradši veřejně neřešil nic, ale situace si vyžádala reakci. Kdybych se k tomu teď nevyjádřil, vrhlo by to stín na špatnou stranu, o což rozhodně nestojím. Každopádně si myslím, že když rozjel takovou hru, tak já nemám problém uvést věci na pravou míru. Nebudu nic zabarvovat. Myslel jsem že se zachová seriózně.

Díky za tvůj čas a přejeme mnoho úspěchů v tvé další, teď už sólové, tvorbě.

Já děkuji Vám za prostor k vyjádření. Moje tvorba se již brzy rozšíří o další CD. Vážím si každé podpory od lidí. STYYYL)))


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.