Hip Hop Magazín

Hudba

Marpo představuje nové EP s názvem Don´t Quit Now. Nabízí úspěšné hity i novinky se zajímavými hosty 

13.5.2023

Marpo představuje nové EP s názvem Don´t Quit Now. Nabízí úspěšné hity i novinky se zajímavými hosty 

Rapper, zpěvák, bubeník a fighter Otakar Petřina mladší, všemi známý jako Marpo, v poslední době tvoří novou hudbu zcela mimo očekávání jeho fanoušků i kritiků. Po netradičním spojení se Sebastianem Navrátilem na tracku NEZAPOMÍNÁM přišel s nezvykle popovou písní Jsem prostě takovej. Oba singly se dočkaly zaslouženého úspěchu a vše tak vyústilo ve zbrusu nové EP Don´t Quit Now, na kterém hostuje třeba čím dál populárnější rapper Refew nebo kolega z TroubleGangu WHNT. Že se máme na co těšit dokazuje i fakt, že se striktně limitovaná fyzická edice nového alba vyprodala během pár hodin.

„Na tomhle EP jsem vykročil ze zajetých kolejí, což pro mě znamená nový postupy, flows a polohy,“ vysvětluje Marpo, proč se nahrávka Don´t Quit Now tolik vymyká jeho dosavadní tvorbě. Kromě již zmíněného rádiového tracku Jsem prostě takovej se na albu objeví i oblíbený rockovější singl Zase další pondělí, spolupráce s Refewem nazvaná Vrána nebo track Jebat běžnej život, na němž Marpo spolupracoval s dlouholetým členem TroubleGangu, který si říká WHNT. 

I co se týče produkce vsadil Marpo na osvědčenou spolupráci s Marcusem Tranem, cover zase vytvořil dvorní fotograf Tony Košař. „Myslím, že se cover hodně povedl. Spešl limitka alba byla vyprodaná naším fanklubem zhruba za dvanáct hodin,“ dodává s nadšením Marpo. 

Album avizuje videoklip a singl Můžeš jít. Jednoduchý, ale vizuálně působivý snímek má na svědomí uznávaný videomaker Papa Pech a fanoušci se tak můžou naladit na EP Don´t Quit Now, které je k dispozici už od včerejšího dne! 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.