Hip Hop Magazín

Móda

SUPER PUMA – JE HRDINOU NOVÉ STREETWEAROVÉ KOLEKCE

14.5.2023

SUPER PUMA – JE HRDINOU NOVÉ STREETWEAROVÉ KOLEKCE

 

75. výročí se značka PUMA rozhodla oslavit spolu se svým milovaným maskotem Super PUMA. Na jeho motivy tak vznikla nová kolekce.

 

 

Super PUMA je hrdina limitované komiksové série, kterou v 70. letech 20. století vytvořila společnost PUMA a která popisovala dobrodružství neohroženého zeleného kocoura. Nyní je tento kočičí hrdina inspirací pro novou kolekci, jejíž součástí je i plyšová hračka vytvořená ve spolupráci s německou hračkářskou společností Steiff.

 

 

Nová kolekce Super PUMA 2023, čerpající inspiraci z charakteristického zeleného kabátu Super PUMA, přináší tři sběratelské kousky, které kladou maximální důraz na detail. Bota Super R698 je od paty až po špičku oděná do texturovaného vlnitého semiše. Na horní části se mísí Evergreen a Sun Ray Yellow a vespod se nachází odpružená podrážka Trinomic. Odnímatelné visačky Super PUMA, speciální tkaničky a vlastní stélky toto zábavně divoké pojetí modelu R698 povyšují o úroveň výše.

 

 

Druhým kouskem kolekce je bunda Super Jacket, která interpretuje linie z teplákové soupravy PUMA T7 a navíc přináší retro-kolážovou estetiku. Rukávy, hruď a záda jsou pokryty speciálními nášivkami s maskotem Super PUMA, který je také součástí vzoru podšívky. Posledním kouskem kolekce je plyšová hračka vytvořená ve spolupráci se společností Steiff, která oživuje celý narozeninový drop.

Kolekce 2023 Super PUMA je k dostání od 6. května 2023 na puma.com.

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.