Hip Hop Magazín

Hudba

MC ZUZKA SE VRACÍ NA SCÉNU S NOVÝM EP

27.10.2022

MC ZUZKA SE VRACÍ NA SCÉNU S NOVÝM EP

Ostravská herečka a rapperka Zuzana Truplová útočí na rap scénu a 1. 11. 2022 vydá své první EP „Ještě žiju a to taky není málo“. Na tomto projektu spolupracovali i další ostravští umělci a kreativci, jako je například producent Raklo Rukono, Donaldzr, Myca$h, Adam Sodomka, Peter Gábor a další. EP obsahuje pět tracků a jeden bonusový singl.

Na tomto projektu autorka záměrně pracovala s účastí ryze ostravských osobností, protože věří, že se v Ostravě nachází velké množství talentovaných lidí. Samotné album nahrávala v Busty Dust Studio a kompletní podobu díla dotváří vydáním hudebního videoklipu k písni „90+, jejímž producentem se stal Myca$h.

Tento klip vyšel již ve středu 26. 10. 2022 v 18:00 na YouTube kanálu Mc Zuzka. Kameramanem se stal Jan Husák, který jako jediný v Ostravě nežije, ale má k ní blízko. Ve videoklipu se divák dočká směsice kreativních projevů, které doplňují hlavní hudební linku. Jedná se například o bodypainting, světelné show nebo také umělecké instalace Jana Vlčka.

Oficiální vydání desky s videoklipem Zuzana Truplová završí 19. 11. 2022 v ostravském klubu Dock, kde proběhne křest nového EP. Tuto událost doplní hosté, mezi které patří trio Cotije, DJ Reflux, Myca$h a B.O.P, kteří se s publikem podělí o své hudební sety. Vstupné ve výši 190 Kč se bude platit na místě v hotovosti. Tato akce proběhne také v druhém kole v Jihlavě 21. 11. 2022.

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.