Hip Hop Magazín

Novinky

Město Atlanta truchlí nad ztrátou místního pionýra Hip Hopu. Rest In Peace Rico Wade

14.4.2024

Město Atlanta truchlí nad ztrátou místního pionýra Hip Hopu. Rest In Peace Rico Wade

Slzy, vzpomínky a brouzdání mezi nestárnoucími a ikonickými hudebními podklady Rica Wadea. Přesně tak vypadá nedělní dopoledne v Atlantě. Hip Hop truchlí a jeho zástupci taktéž. 

Důvodem je nečekaný a smutný odchod do hudebního nebe. Rico Wade nás totiž ve svých 52 letech z neznámých důvodů opustil. Potvrdila to i jeho rodina a to skrze slova: „Jsme hluboce zarmouceni náhlým a nečekaným úmrtím našeho syna, otce, manžela a bratra Rica Wadea.“

Wade byl jedním ze zakládajících členu The Dungeon Family. Podal pomocnou ruku u produkce několik ikonických alb, která pomohla nastartovat kariéru hvězdám jako OutKast, Goodie Mobb a Cee-Lo Green. 

Mimo výše zmiňované si dotyčného můžete vybavit i vedle jmen jako je Ludacris a jeho singl Saturday (Oooh! Ooooh!) nebo po boku americké dívčí skupiny En Vogue a jejich skladby Don’t Let Go. Kdo bude chtít, určitě si najde i další zajímavé hudební zářezy. My posíláme velké děkuji tam nahoru za všechnu odvedenou práci pro „náš“ žánr a upřímnou soustrast všem pozůstalým. Odpočívej v hudebním nebi.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.