Hip Hop Magazín

Hudba Novinky

Americké legendy se sešli v Praze ve studiu a nahrály nový hit

6.4.2023

Americké legendy se sešli v Praze ve studiu a nahrály nový hit

Snad všem důvěrně známá jména Onyx a Lords Of The Underground se spojili na další skladbě od hvězdné produkce německých Snowgoons. Pro náběr vokálů téhle pecky si vybrali pražské A2Z Studio.

S ostrou flow nastoupili na šťavnatý boom-bapový beat od Snowgoons legendy amerického rapu hned ze dvou uskupení. „Is it real life or the metaverse?“ se společně ptají DoItAll z Lords Of The Underground, spoluautor hip-hopové hymny Chief Rocka, chytlavého Tic Toc a stovek dalších hitů, a Fredro Starr z ikonické hardcorové skupiny Onyx, která stojí za vznikem kultovních skladeb jako Slam, Throw Ya Gunz, a nespočtu dalších.

Zatímco pro Lords Of The Underground to byla první návštěva v pražském A2Z Studio, Fredro Starr a Sticky Fingaz už jsou zde, zdá se, jako doma. Nahrávání Metaverse pro ně byla již třetí nahrávací relace v tomto studiu a právě zde se nahrála i úspěšná skladba Kill Da Mic, za kterou též stojí skvělí němečtí producenti Snowgoons.

Můžeme však nastínit, že DoItAll a Mr. Funke při své návštěvě studia nenahrávali pouze verše pro tuto skladbu, a to ve studiu strávili celé tři dny. Dá se tak věřit, že se můžeme brzy těšit i na další hudbu z úst těchto reprezentantů New Jersey. Smutné však je, že ačkoliv v rámci společného evropského turné s Onyx Prahu navštívili, koncertu se čeští fanoušci nedočkali. Můžeme tedy jen doufat, že příští příležitost pro vystoupení v Praze nepromarní.

LOTUG v A2Z Studio Prague


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.